Англійська для дітей

Для дітей до 11
 • різні групи від 0 до B1
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • до 6 студентів в групі
 • 1а і 2а зміни навчання
 • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок
1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 27 червня 2022
Для школярів до 17
 • різні групи від 0 до C1
 • багато Speaking практики
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • багатомовні вчителі
 • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок
1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 27 червня 2022
Підготовка ЗНО
 • посилене навчання
 • 2 уроки на тиждень по 60/120хв
 • до 8 студентів в групі
 • 500+ нових слів за семестр
 • авторська програма
1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 27 червня 2022
О компании

Добре володіння англійською прийнято називати одним з ключів до успіху в житті. Ми в мовній школі NewBrain віримо, що іноземні мови - це не тільки запорука вдалої кар'єри, а й інструмент пізнання світу. І мало яка мова дає сьогодні стільки можливостей, скільки англійська. Нею ведуть ділові переговори, на англійську переводяться книги з усіх мов, а в подорожах вона потрібна не менше медичної страховки.

Так що вивчення англійської мови для дітей сміливо можна порівняти з навчанням читанню або плаванню. Обійтися можна, але скількох можливостей при цьому втратить людина в майбутньому?

З якого віку починати вчити англійську?

З будь-якого. В ідеалі, з самого раннього. Англійська корисна для дошкільнят не тільки сама по собі, але і як тренування розуму, пам'яті. До того ж, чим раніше дитина починає вивчати мову, тим простіше їй дається ця наука.

Починати вчити англійську будучи підлітком вже пізно?

Ні, звичайно. Людський мозок зберігає підвищену здатність до навчання приблизно до 27 років, так що англійська для підлітків не стане непосильним завданням. Плюс, не варто забувати, що англійська мова школярам в будь-якому випадку потрібна для вступу на багато цікавих спеціальностей. Не кажучи вже про навчання в іноземному ВНЗ.

Навіщо потрібні курси англійської для дітей, якщо є Інтернет?

Перш за все тому, що самостійно вивчення будь-якої мови вимагає величезних зусиль і цілеспрямованості. А багато нюансів вимови та граматики можна легко засвоїти неправильно. З хорошим педагогом учень застрахований від необхідності переучуватися. Та й в компанії однолітків вчитися веселіше.

А чи так уже потрібна англійська мова дитині?

Вирішувати, зрозуміло, вам. Але навіть якщо ваше чадо - природжений математик чи музикант, іноземна мова стане йому в нагоді і в навчанні, і в роботі, і під час відпочинку. На англійську переводяться всі значущі наукові роботи, а багато роботодавців в принципі не розглядають кандидатів без знання англійської. До того ж у вік Інтернету англійська мова для дітей - це ще й можливість завести друзів на іншому боці планети.

Чому вчити англійську в NewBrain?

Тому що ми любимо мови і намагаємося заразити своїм захопленням студентів. Наша школа пропонує уроки англійської мови для дітей різного віку, і до кожної групи ми намагаємося знайти свій підхід.

Ми викладаємо англійську для малюків, а для школярів є окрема програма посиленого навчання для підготовки учнів випускного класу до ЗНО. Це авторська програма, що передбачає вивчення не менше 500 нових лексичних одиниць за семестр. Ми робимо наголос не на зубріння, а на інтенсивне спілкування в групі і ігрові форми навчання. Групи вивчення англійської мови у нас є для дітей всіх рівнів підготовки з нуля до С1.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.