Китайська

5
Причин вивчити мову
 • Китайська мова найпоширеніша в світі - на ній говорять більше 1 млрд.
 • Робота в китайській економіці - однієї з найбільших в світі.
 • Отримання диплома престижного університету Піднебесної.
 • Зрозуміти багатющу і найстарішу культуру через ієрогліфи і писемність.
 • Розвиток як особистості через китайську філософію.
мова Китайська

Наші вчителі

 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська

Відгуки

 • Китайська
 • Китайська
Про компанію

Вивчення китайської мови вже давно перестало бути чимось екзотичним. З кожним роком Китай нарощує свій економічний вплив, китайський бізнес і культура активно з'являються і розвиваються в самих різних куточках земної кулі. Якщо раніше вивчення китайської мало сенс тільки для тих, хто планувати жити або працювати в Китаї, Сінгапурі, Тайвані, то тепер китайська мова актуальна навіть при проживанні в Україні.

Курси китайської мови зазнали такі ж зміни і розвиток, як сам Китай. Від нудного, довгого і дуже традиційного підходу ми прийшли до максимально доступної будь-якому українцю подачі матеріалу.

Навіщо вчити китайську мову з нуля і наскільки це складно?

Основна причина відвідування мовних курсів китайської з нуля - це перспективність. Як для дорослих, так і для дітей, ця мова відкриває величезні і, найголовніше, зростаючі можливості в освіті, побудові кар'єри, створенні бізнесу. І зовсім не обов'язково летіти в далекий Китай. Компанії піднебесної активно відкриваються в Західній і Східній Європі, країнах колишнього СНД. Їм потрібні місцеві співробітники, перекладачі, консультанти. Пройшовши курси китайської мови, ви фактично відкриєте для себе двері в більшість таких підприємств. 

Чому тоді все не біжать записуватися на курси китайської мови для новачків? Чому китайська не така популярна як англійська? Відповідь стає очевидною вже після першої спроби хоча б прочитати слово на китайській. Це не кирилиця і не латиниця, це абсолютно щось нове і невідоме. Ті, хто давно вчить китайську мову, можуть налякати новачка наявністю тисяч ієрогліфів, різними тонами і складною вимовою. Але мало хто говорить про те, що для базового, розмовного та навіть ділового рівня володіння китайською, потрібно знати далеко не 100% мови.

Як гітаристу досить знати пару акордів щоб красиво зіграти пісню, так і учневі школи китайської мови досить отримати базові знання щоб впевнено розуміти і говорити на китайській.

Вивчення китайської мови в школі NewBrain

Наші курси китайської мови проходять як групи до 8 осіб, які вивчають мову з нуля, так і досвідчені студенти з рівнем аж до HSK 6. Отримати базові знання або розвинути вже наявні — ми зможемо допомогти вам у будь-якому починанні.

Уроки проходять два рази на тиждень і тривають по годині. Графік можна підлаштувати як під вивчення китайської мови в будні дні, так і під заняття по вихідних. Проходити оффлайн навчання у нас буде зручно жителям Києва, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля. Бажаючим вивчати китайську онлайн в домашніх умовах ми пропонуємо аналогічне ONLINE навчання в групах.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням китайської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами китайського? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: