Іспанська

5
Причин вивчити мову
  • Іспанська - друга мова за популярністю після китайської.
  • Найлегша для вивчення європейська мова.
  • Співробітники, які володіють іспанською мовою завжди затребувані.
  • Можливість зрозуміти культуру Іспанії та Латинської Америки.
  • Подорож в Домінікану, Мексику або на Кубу без мовного бар'єру і проблем.
мова Іспанська

Наші вчителі

  • Іспанська
  • Іспанська
Про компанію

Більш 577 мільйонів людей в світі використовує іспанську в якості мови спілкування. Більше носіїв тільки у китайського. Вивчення іспанської мови відкриє вам дорогу до ділового або дружнього спілкування з цими людьми, зробить подорожі в десятки країн світу більш комфортним, а ваше резюме - солідним.

Що дають курси іспанської мови? Перш за все - можливості. Вивчити іспанську мову варто хоча б для того, щоб не покладатися в подорожах на розмовник. У багатьох країнах, де говорять іспанською, людей зі знанням англійської зустріти не так-то просто.

Уроки іспанської мови окупляться вже в першу екскурсію по Мадриду і Барселоні. А якщо ви - затребуваний у своїй галузі фахівець, то вивчення іспанської мови дасть вам додаткові можливості для працевлаштування в Європі або країнах Латинської Америки. Ну, а в деяких професіях (наприклад, серед офіцерів торгового флоту) знання кількох мов добре підвищує шанси найму. Втім, навіть якщо ви вважаєте за краще відпочивати на дачі, а працювати в рідній країні, вчити іспанську мову - це цікаво.

Вивчення іспанської мови - це складно?

Не складніше англійської або німецької. Тільки варто пам'ятати, що іспанська відноситься до іншої мовної групи і на той же німецький схожий мало. Іспанська мова для початківців спочатку здається незвичною, адже ми не настільки часто стикаємося з нею, як з англійською. Але досить швидко з'ясовується, що граматика в іспанському логічна, порядок слів у реченні легко запам'ятати, а більшість слів читається так, як пишеться. Винятки є, але їх небагато. Хіба що до відсутності звуку «в» доведеться звикати деякий час.

Відвідуючи мовні курси іспанської мови, ви, зрозуміло, дізнаєтеся і про її більш складні аспекти: про артиклі, наприклад, або про систему часів дієслів. Ви обов'язково навчитеся сприймати іспанську на слух і говорити так само швидко, як і ті, для кого це рідна мова. Дізнаєтеся все про тонкощі суб'єктивного способу - унікальної особливості іспанського, що дозволяє висловити ваше ставлення до дії формою дієслова. І чим більше ви будете практикуватися, тим простіше вам буде даватися мова Сервантеса і серіалу «Паперовий Дім».

Курси іспанської мови в NewBrain

В школі NewBrain уроки іспанської мови проходять інтенсивно , захоплююче і весело. Тут вважають за краще проводити заняття в ігровій формі і давати студентам якомога більше розмовної практики замість нудної начитки. Заняття ведуть молоді викладачі з хорошим досвідом розмовної іспанської та любов'ю до предмету.

Навчання проводиться в невеликих групах (8 осіб максимум), які набираються в залежності від стартового рівня учнів. Є групи як для тих, хто хоче почати вивчення іспанської мови з нуля, так і для студентів, які вже володіють їм на базовому або середньому рівні, аж до C1. Курс передбачає два часових уроку в тиждень. Для тих, хто не може так часто їздити на живі заняття, є можливість навчання онлайн.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням іспанської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами іспанської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: