Японська

5
Причин вивчити мову
  • Читати мангу і дивитися аніме мовою оригіналу.
  • Вступ до престижного університету Японії.
  • Розуміння традицій давньої культури Японії.
  • Самовдосконалення через японську культуру.
  • Подорожі та туризм зі знанням мови вдвічі приємніші.
мова Японська

Наші вчителі

  • Японська
  • Японська
  • Японська

Відгуки

  • Японська
  • Японська
Про компанію

З кожним роком популярність мовних курсів японської мови зростає. Раніше «екзотичною мовою» захоплювалися тільки шанувальники східних культур, які прагнуть хоч одним оком зазирнути за щільні штори мовного і культурного бар'єру.

Зараз вивчити японську мову мріють студенти, які прагнуть виїхати працювати за фахом в Японію, старшокласники, які хочуть вступити до престижного японського ВНЗ, і люди різного віку, захоплені аніме. Крім того, вивчати японську мову вчать просто як хобі і тренування для мозку. В якості профілактики хвороби Альцгеймера вивчення японської — один з кращих варіантів.

Чи складно вивчати японську мову з нуля?

Багато хто думає, що вивчення японської мови пов'язане з величезними труднощами для носія слов'янської фонетики. Однак це зовсім не відповідає дійсності. У японському всього два часи (порівняйте з англійською або українською), а звуків всього 18 (в українському, наприклад, 36).

Звичайно, будуть і труднощі. Вивчення японської мови нерозривно пов'язане із зануренням в традиції цього народу. Без розуміння правил японської ввічливості не можна освоїти різницю між 5 формами мелодики мови, зрозуміти і вивчити три писемності.

Звучить трохи лякаюче? Насправді, японська мова для початківців — це дуже просто. Всі знання дуже швидко переводяться на практичний рівень, і уроки японської мови ніколи не стануть нудним зубрінням. Зате подумайте ось про що: словникового запасу в 2000 слів, що називається, з головою вистачить, щоб вчитися і працювати в Японії. А щоб відвідати Країну Висхідного Сонця в якості туриста, буде досить і чверті цих знань. До того ж, тих, хто говорить на місцевому діалекті, на Сході завжди поважають.

Як проходять курси японської мови в школі NewBrain?

У мовної школи NewBrain при навчанні японської мови дві основні «фішки». По-перше, це упор на практику і розмовний досвід. Ви будете вчитися говорити буквально з першого уроку, спілкуватися в групі і, звичайно ж, познайомитеся з однодумцями. По-друге, всі курси вивчення японської ведуть викладачі-поліглоти, які знають не одну східну мова, а кілька. Молоді, активні вчителі бачать структуру самої мови і готові навчити цьому інших.

Заняття проходять в міні-групах до 8 чоловік, так що увага приділяється кожному студенту. Курс розрахований на 2 заняття по 60 хвилин на тиждень, в будні або у вихідні. Групи діляться за рівнями володіння мовою, від початківців до N5. Тим, кому незручно далеко їздити, школа може запропонувати онлайн-навчання на дому в аналогічних за розміром групах.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням японської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами японської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: