Італійська

5
Причин вивчити мову
  • Італійська - красива та мелодійна мова 
  • Можливість подорожувати по Італії без мовних бар'єрів
  • Одна з найлегших європейських мов у вивченні
  • Знання італійської відкриє перед вами нові можливості для кар'єрного зростання 
  • Збагачує Ваш культурний досвід через вивчення італійської літератури та мистецтва

 

 

мова Італійська

Наші вчителі

  • Італійська
  • Італійська
Про компанію

Приблизно 85 мільйонів людей в усьому світі використовують італійську мову в якості мови спілкування. Вивчення італійської мови відкриє перед вами багато можливостей для особистого та професійного зростання. Ви зможете насолоджуватися спілкуванням з італійцями, подорожувати без зайвих труднощів та зробити ваше резюме більш привабливим.

Чому варто вивчати італійську мову? По-перше, це можливості. Знання італійської мови дозволить вам більш ефективно спілкуватися та розуміти італійців. У країнах, де вживається італійська мова, важко знайти людей, що розмовляють англійською.

Курси італійської мови принесуть користь вже під час першої поїздки до Італії. Якщо ви спеціаліст у своїй галузі, вивчення італійської мови додасть вам додаткові можливості для кар'єрного зростання в Європі. Навіть якщо ви не плануєте виїжджати за кордон, вивчення італійської мови - це цікавий та корисний процес.

Вивчення італийської мови - це складно?

Не складніше англійської або німецької. Просто варто пам'ятати, що італійська належить до іншої мовної групи, тому може здатися незвичною для початківців. Проте, дуже швидко стає зрозумілим, що граматика в італійській мові дуже логічна, порядок слів у реченні легко запам'ятати, а більшість слів читаються так, як пишуться. Винятки є, але їх небагато. Хіба що до відсутності деяких звуків потрібно трохи звикнути.

Відвідуючи мовні курси італійської мови, Ви, зрозуміло, дізнаєтеся і про її більш складні аспекти, наприклад, про вживання артиклів. Ви обов'язково навчитеся розуміти італійську на слух і говорити так само швидко, як ті, для кого це рідна мова. Дізнаєтеся багато про тонкощі системи часів дієслів - це унікальна особливість італійської мови, яка дозволяє точно виражати часові відношення дій у мовленні. Особливість полягає в тому, що італійська має велику кількість часових форм і відтінків, що дозволяє точно передавати часові відношення дій в залежності від контексту та виразності мовлення. І чим більше ви будете практикуватися, тим простіше вам буде даватися мова Данте та італійські фільми.

Курси італийської мови в NewBrain

У школі NewBrain заняття з італійської мови проходять у вигляді інтенсивних, захопливих та розважальних занять. Тут віддані переконанню, що найкраще навчання відбувається у формі активної розмовної практики, а не за допомогою нудних лекцій. Заняття проводять молоді фахівці з хорошим досвідом розмовної італійської та віддані своїй роботі. 

Навчання проводиться в невеликих групах (8 осіб максимум), які набираються в залежності від стартового рівня учнів. Є групи як для тих, хто хоче почати вивчення італійської мови з нуля, так і для студентів, які вже володіють мовою на базовому або середньому рівні, аж до C1. Курс передбачає два часових уроку в тиждень. Таке навчання ідеальне для тих, хто не може так часто їздити на живі заняття, і мріє навчатися онлайн з будь якої точки світу.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням італійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами італійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

 

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: