Безкоштовний пробний урок з французької ONLINE

  • Безкоштовний пробний урок 60хв
  • Групи від 0 до С1
  • Оцінка Ваших знань
  • Підбір групи під Ваші задачі і цілі
  • Знайомство з викладачем

Безкоштовний пробний урок з французької мови побудований таким чином, щоб Ви отримали максимальну користь від уроку відповідно до Вашого рівня знань. А також, могли познайомитись з викладачем, оцінити формат навчання і визначитись з цілями вивчення французької мови!

0 грн
1
заняття
4 тижні навчання
— грн
-
-
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Безкоштовний пробний урок з французької ONLINE
Французька для школярів

Наші вчителі

  • Французька
  • Французька
  • Французька

Відгуки

  • Французька
Про компанію

Французька мова online - захоплююче хобі для тих, хто цікавиться культурою, історією, філософією, а ще наукою, кулінарією і модою. Париж, як і раніше, залишається потужним культурним центром, де постійно відбувається щось цікаве.

Так що вивчення французької мови онлайн - відмінний спосіб дізнатися більше про цікаві речі з перших рук, подивитися на світ через призму іншої граматики і фонетики, а ще заговорити однією з найпопулярніших світових мов. А ще курси французької онлайн можуть допомогти влаштуватися на роботу, вступити до престижного університету або просто з комфортом поїхати у відпустку.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням французської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами французської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Чи складно вчити французьку мову в домашніх умовах?

Вивчити французьку мову вдома одночасно і легко, і складно. Легко - бо не треба нікуди їздити, вибираєш вільний час і займаєшся. Складно - тому що взагалі складно вивчати мову в поодинці. Так, можна навчитися читати і писати, але не говорити. Адже мовна практика - основа для вивчення будь-якого живого мови, його особливостей і нюансів. Так що вчити французьку мову з нуля в домашніх умовах найкраще в групі, де можна навчитися швидко говорити, а ще завести друзів. А почати вивчати французьку можна безкоштовно вже сьогодні на нашому пробному уроці! 

Заняття в онлайн-групі, по суті, нічим не відрізняються від очних курсів, і вивчити французьку мову з нуля онлайн так само легко, як і в класі з учителем. Всі навчальні матеріали завантажуються в Інтернет, так що знадобиться хороший інтернет, а ще навушники з мікрофоном і камера. Можна використовувати комп'ютер, лептоп, планшет і навіть смартфон - головне, щоб Вам було зручно.

Як проходять уроки онлайн в школі французької мови NewBrain?

По-перше, групи діляться за рівнем володіння мовою. Французька мова для початківців онлайн спрямовані в першу чергу на освоєння усного мовлення. Крім того, Вас познайомлять з граматикою, розкажуть правила читання, поставлять вимову. У групах з просунутим рівнем володіння мовою найважливішими завданнями буде поглиблення знань про граматичні особливості французького та збільшення словникового запасу. Ви навчитеся легко розрізняти на слух навіть швидку мову і відчуєте себе серед франкофонів як риба в воді. Почніть вивчення французької на нашому безкоштовному урокі для вашого рівня! 

Курси французької мови онлайн проходять в невеликих групах, максимальна кількість учнів - 8 осіб. Заняття будуть проходити два рази на тиждень у зручний час, а якщо Ви з якихось причин пропустили урок, то зможете переглянути його запис.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням французської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами французської? Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з французької мови. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: