Безкоштовний пробний урок з китайської ONLINE

 • Безкоштовний пробний урок 60хв
 • Групи від 0 до 
 • Оцінка Ваших знань
 • Підбір групи під Ваші задачі і цілі
 • Знайомство з викладачем

Безкоштовний пробний урок з китайської мови побудований таким чином, щоб Ви отримали максимальну користь від уроку відповідно до Вашого рівня знань. А також, могли познайомитись з викладачем, оцінити формат навчання і визначитись з цілями вивчення англійської мови!

0 грн
1
заняття
4 тижні навчання
— грн
-
-
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Безкоштовний пробний урок з китайської ONLINE
Китайська для школярів

Наші вчителі

 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська

Відгуки

 • Китайська
 • Китайська
Про компанію

Вивчення китайської мови з кожним роком стає все популярнішим і доступнішим. Батьки шукають дитячі курси китайської для забезпечення успішного майбутнього своїх дітей, студенти навчаються китайській щоб отримати високооплачувану роботу, підприємці вивчають китайську для роботи зі східним ринком, компаніями та постачальниками. І це лише найочевидніші причини пройти на безкоштовний пробний урок перед початком навчання на курсі китайської мови.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням китайської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами китайської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Онлайн курси китайської мови - рівноцінна заміна офлайн навчання?

Навчання китайській онлайн може спочатку збентежити тих, хто вже намагався вивчати що завгодно в домашніх умовах. Прокрастинація, погана зосередженість і постійно відволікаючі справи по дому - знайоме? Повірте, ці проблеми знайомі багатьом, особливо в самостійному вивченні китайської мови. Але ми говоримо зовсім не про самоосвіту, а про повноцінну онлайн школу китайської мови NEW BRAIN. Почніть навчання вже сьогодні з безкоштовного пробного уроку з китайської мови!

Вивчення китайської мови онлайн в школі NewBrain

Для когось онлайн навчання китайській може бути додатковою зручністю, а для когось єдиною можливістю отримати знання і навички володіння китайською. Ні відстань, ні локдауни, ні несподівані форс-мажори не вплинуть на ваше вивчення китайської мови.

Школа іноземних мов NewBrain надає можливість навчатися китайській мові онлайн в будь-якій точці світу і почати Ви можете х безкоштовного пробного уроку. Ми постаралися зробити процес навчання максимально комфортним і доступним для кожного.

Онлайн курси розраховані як на повних новачків з рівнем, так і вже на володіючих китайською мовою аж до рівня HSK 6. Навчання проходить у форматі 2 уроки в тиждень по 60 хвилин. Є можливість вибрати максимально зручний для вас графік і займатися навіть у вихідні.

Так як навчання китайській мові проходить онлайн, уроки будуть записані на відео і ви зможете отримати до них доступ для повторного перегляду і повторення матеріалу. Вважайте це своїм відео-конспектом, який завжди буде у вас під рукою.

Не до кінця впевнені, що онлайн курси китайської мови Вам підійдуть? Скористайтеся записом на безкоштовний пробний урок з китайської мови! Переконайтеся, що Вам зручно вивчати китайську в домашніх умовах, оцініть нашу доброзичливу і веселу атмосферу на заняттях і, звичайно ж, відчуйте професійний підхід вчителів школи NewBrain.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: