Безкоштовний пробний урок з німецької ONLINE

  • Безкоштовний пробний урок 60хв
  • Групи від 0 до С1
  • Оцінка Ваших знань
  • Підбір групи під Ваші задачі і цілі
  • Знайомство з викладачем

Безкоштовний пробний урок з німецької мови побудований таким чином, щоб Ви отримали максимальну користь від уроку відповідно до Вашого рівня знань. А також, могли познайомитись з викладачем, оцінити формат навчання і визначитись з цілями вивчення німецької мови!

0 грн
1
заняття
4 тижні навчання
— грн
-
-
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Безкоштовний пробний урок з німецької ONLINE
Німецька для школярів

Наші вчителі

  • Німецька
  • Німецька

Відгуки

  • Німецька
  • Німецька
Про компанію

Причин для того, щоб взятися вчити німецьку мову з нуля в домашніх умовах, може бути багато. Можливо, це давня мрія чи робоча необхідність. Німеччина активно запрошує до себе фахівців в IT та інших напрямках, але жити в країні, не знаючи мови, складно, та й вивчити німецьку мову вдома без допомоги викладача важко. Якщо Ви працюєте full time, відмінною підмогою в цій справі стануть курси німецької мови онлайн
Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок з німецької. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Німецька online - доступна кожному

Одна з головних проблем з вивченням будь-якого іноземного - хороший викладач. Навіть у великих містах не завжди є курси цікавої саме Вам мови. А якщо Ви живете не в мегаполісі або зовсім за містом, то залишається покладатися тільки на себе і книги. Так було до поширення сучасних засобів зв'язку.

Сьогодні вчити німецьку мову можна в домашніх умовах, навіть якщо Ви живете в горах або дачному селищі. Досить інтернету і ноутбука, а викладач проведе з Вами заняття, перебуваючи фізично в іншому місті або навіть країні. Ще один плюс дистанційного навчання: Ви точно знайдете викладача для своїх завдань і рівня володіння мовою. Вивчити німецьку мову з нуля онлайн так само просто, як і підтягнути свої знання до наступного рівня. Почніть вивчення німецької з безкоштовного пробного уроку вже сьогодні! 

Курси німецької онлайн економлять Ваш час

Створюючи New Brain, ми хотіли зробити іноземні мови доступними для всіх, тому заняття проводяться в міні-групах до 8 чоловік, а основна увага приділяється отриманню розмовних навичок. Ми викладаємо німецьку мову для початківців і для тих, хто вже володіє мовної базою онлайн і очно. На заняттях онлайн Ви зможете поспілкуватися з однодумцями, а викладач зможе виправити виникаючі помилки. Крім того, вчителі в нашій онлайн школі при вивченні німецької мови закладають тверду базу для подальшого мовного розвитку, адже вони самі поліглоти, і здатні заразити своїм ентузіазмом інших.

Заняття проходять двічі на тиждень, і в будні, і у вихідні, так що ви самі можете скласти собі розклад. Якщо ж з якихось причин Ви не змогли в потрібний час вийти на зв'язок і пропустили урок, ми надішлемо Вам його запис.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням німецької мови або ознайомитися ближче з нашими курсами німецької? Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з німецької мови. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: