Безкоштовний пробний урок з польської ONLINE

 • Безкоштовний пробний урок 60хв
 • Групи від 0 до С1
 • Оцінка Ваших знань
 • Підбір групи під Ваші задачі і цілі
 • Знайомство з викладачем

Безкоштовний пробний урок з польської мови побудований таким чином, щоб Ви отримали максимальну користь від уроку відповідно до Вашого рівня знань. А також, могли познайомитись з викладачем, оцінити формат навчання і визначитись з цілями вивчення польської мови!

0 грн
1
заняття
4 тижні навчання
— грн
-
-
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Безкоштовний пробний урок з польської ONLINE
Польська для школярів

Наші вчителі

 • Польська
 • Польська
 • Польська
 • Польська

Відгуки

 • Польська
 • Польська
Про компанію

Причин для того, щоб взятися вчити польську мову з нуля в домашніх умовах, може бути багато. Можливо, це давня мрія чи робоча необхідність. Польща активно запрошує до себе фахівців в IT та у багатьох інших напрямках, але жити в країні, не знаючи мови, складно, та й вивчити польську мову вдома без допомоги викладача важко. Якщо Ви працюєте full time, відмінною підмогою в цій справі стануть курси польської мови онлайн
Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Польська online - доступна кожному

Одна з головних проблем з вивченням будь-якого іноземного - хороший викладач. Навіть у великих містах не завжди є курси цікавої саме Вам мови. А якщо Ви живете не в мегаполісі або зовсім за містом, то залишається покладатися тільки на себе і книги. Так було до поширення сучасних засобів зв'язку.

Сьогодні вчити польську мову можна в домашніх умовах, навіть якщо Ви живете в горах або дачному селищі. Досить каналу зв'язку і ноутбука, а викладач проведе з Вами заняття, перебуваючи фізично в іншому місті або навіть країні. Ще один плюс дистанційного навчання: Ви точно знайдете викладача для своїх завдань і рівня володіння мовою. Вивчити польську мову з нуля онлайн так само просто, як і підтягнути свої знання до наступного рівня. Почніть безкоштовно з пробного заняття вже сьогодні! 

Курси польської онлайн економлять Ваш час

У жителів мегаполісів все теж непросто. Вони і так проводять багато часу в заторах і громадському транспорті кожен день. Робити крюк заради мовних курсів сил вистачить не кожному. Вивчення польської мови онлайн не вимагає витрачати час на дорогу. Можна дістатися додому, заварити чай і приступити до уроку.

Створюючи New Brain, ми хотіли зробити іноземні мови доступними для всіх, тому заняття проводяться в міні-групах до 8 чоловік, а основна увага приділяється отриманню розмовних навичок. Ми викладаємо польську мову для початківців і для тих, хто вже володіє мовної базою онлайн. На заняттях онлайн Ви зможете поспілкуватися з однодумцями, а викладач зможе виправити виникаючі помилки. Крім того, вчителі в нашій онлайн школі при вивченні польської мови закладають тверду базу для подальшого мовного розвитку, адже вони самі поліглоти, і здатні заразити своїм ентузіазмом інших.

Заняття проходять двічі на тиждень, і в будні, і у вихідні, так що ви самі можете скласти собі розклад. Якщо ж з якихось причин Ви не змогли в потрібний час вийти на зв'язок і пропустили урок, ми надішлемо Вам його запис.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням польської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами польскої? Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з польської мови. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: