Безкоштовний пробний урок з японської ONLINE

  • Безкоштовний пробний урок 60хв
  • Групи від 0 до N1
  • Оцінка Ваших знань
  • Підбір групи під Ваші задачі і цілі
  • Знайомство з викладачем

Безкоштовний пробний урок з японської мови побудований таким чином, щоб Ви отримали максимальну користь від уроку відповідно до Вашого рівня знань. А також, могли познайомитись з викладачем, оцінити формат навчання і визначитись з цілями вивчення японської мови!

0 грн
1
заняття
4 тижні навчання
— грн
-
-
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Безкоштовний пробний урок з японської ONLINE
Японська для школярів

Наші вчителі

  • Японська
  • Японська
  • Японська

Відгуки

  • Японська
  • Японська
Про компанію

Якщо Ви шукаєте для себе цікаве і захоплююче, але в той же час корисне хобі, спробуйте вивчити японську мову вдома. Таке хобі прекрасно підходить тим, хто вже цікавиться культурою Японії, дивиться аніме або читає манги. Звичайно, самостійне навчання далеко не всім під силу, так що варто записатися в онлайн-школу японської мови New Brain на безкоштовний пробний урок. Тут можна не тільки навчитися говорити, а й знайти нових друзів.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням японської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами японської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.


Чи складно вчити японську мову з нуля в домашніх умовах?

Одному, без викладача, це буде нелегко, при повільних успіхах Ваша мотивація буде поступово знижуватися, поки не впаде до нуля. Та й навіщо напружуватися, купувати самовчитель, якщо є курси японської від 0 до N1 онлайн з безкоштовним пробним уроком?

Викладач допоможе розібратися зі складними системами писемності та рахунком, поставить вимову і пояснить нюанси слововживання. А вивчення японської мови онлайн в невеликій групі піде ще швидше, адже спілкуватися і ділитися думками завжди краще в компанії. Але найголовніше, що японська online - це максимальний результат з мінімумом зусиль, можна нікуди не їздити і почувати себе спокійно на уроках. Почніть займатись безкоштовно вже сьогодні!

Як проходять курси японської мови онлайн в школі NewBrain?

Як відомо, в процесі навчання завжди беруть участь дві сторони: учень і вчитель. Що потрібно Вам як учневі? По-перше, потрібні будуть комп'ютер або ноутбук, камера і мікрофон. Або просто смартфон, так теж можна займатися, хоча і з меншим комфортом. По-друге, стабільне інтернет-з'єднання. І, звичайно, Ваше бажання вчити японську мову в домашніх умовах. Почати можно з безкоштовного пробного уроку. Власне, це все.

В свою чергу, NewBrain дасть Вам досвідченого викладача-поліглота, який добре вміє пояснювати матеріал. Школа надає навчальні матеріали, записи занять і, звичайно, товаришів по навчанню. Не потрібно самостійно шукати бажаючих вивчати японську мову з нуля онлайн, це за Вас теж робить школа.

При цьому в групі не більше 8 слухачів, часу і уваги викладача вистачить на всіх. Заняття тривають 60 хвилин і проходять двічі на тиждень. Встановити днi в розкладі можна самостійно, це може бути і будній день, і вихідний. У школі можна вивчити не тільки японську мову для початківців, тут ведуться онлайн-уроки для будь-якого рівня мови, включаючи просунутий.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону
(093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].
Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з японської мови. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: