Історія

Всім привіт!
Наша школа відкрилась для Вас у 2013 році. Відкрила її я, Катерина Поліглот, у 18 років. Спершу було лише двоє Вчителів та 3 мови: англійська, французька та китайська. До 2019 року ми працювали лише для міста Ірпеня і місцевих учнів. Крок за кроком, ми збільшили кількість Вчителів та нові мови -  німецька, іспанська та корейська.

В 2020 році з початком Коронавірусної пандемії ми вийшли в онлайн на всю Україну та виросли в 5 разів за 1 рік. Десятки нових Вчителів почали працювати в нашій школі. Додалися нові мови і нові курси для дітей, підлітків та дорослих. В 2020 році ми почали працювати на весь світ. Зараз в нас є студенти з України, Чехії, Польщі, Німеччини, США та багатьох інших країн.

За 8 років в нашій школі навчалося близько 2 000 студентів, багато з яких вивчають в нас по 2-3 мови, роблячи Україну багатомовною країною. Зараз в нашій школі працюють десятки багатомовних Викладачів разом з Директором-поліглотом (8 мов) і сильною технічною командою. Щодня ми працюємо над вдосконаленням, щоб надавати Вам якісні, цікаві та ефективні уроки.

Я бачу нашу школу сформованим островом розвитку та навчання для багатьох людей, місцем з чіткою філософією: «Розвивати людей і вести їх до успіху, через вивчення мов»

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: