Курс французької мови ONLINE

  • різні групи від 0 до  C1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • доступ до відео-записів уроків
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

На курсі французької мови онлайн Ви зрозумієте на дотик всю красу мови кохання. Навчитеся говорити, розуміти про що говорять в французьких фільмах і зможете відправитися на вихідні на Тиждень моди в Парижі чи на шопінг.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 27 червня 2022
Английский
Французька ONLINE
О компании

Французька online - захоплююче хобі для тих, хто цікавиться культурою, історією, філософією, а ще наукою, кулінарією і модою. Париж, як і раніше, залишається потужним культурним центром, де постійно відбувається щось цікаве.

Так що вивчення французької мови онлайн - відмінний спосіб дізнатися більше про цікаві речі з перших рук, подивитися на світ через призму іншої граматики і фонетики, а ще заговорити однією з найпопулярніших світових мов. А ще курси французької онлайн можуть допомогти влаштуватися на роботу, вступити до престижного університету або просто з комфортом поїхати у відпустку.

Чи складно вчити французьку мову в домашніх умовах?

Вивчити французьку мову вдома одночасно і легко, і складно. Легко - бо не треба нікуди їздити, вибираєш вільний час і займаєшся. Складно - тому що взагалі складно вивчати мову в поодинці. Так, можна навчитися читати і писати, але не говорити. Адже мовна практика - основа для вивчення будь-якого живого мови, його особливостей і нюансів. Так що вчити французьку мову з нуля в домашніх умовах найкраще в групі, де можна навчитися швидко говорити, а ще завести друзів.

Заняття в онлайн-групі, по суті, нічим не відрізняються від очних курсів, і вивчити французьку мову з нуля онлайн так само легко, як і в класі з учителем. Всі навчальні матеріали завантажуються в Інтернет, так що знадобиться хороший канал зв'язку, а ще навушники з мікрофоном і камера. Можна використовувати комп'ютер, лептоп, планшет і навіть смартфон - головне, щоб вам було зручно.

Як проходять уроки онлайн в школі французької мови NewBrain?

По-перше, групи діляться за рівнем володіння мовою. Французька мова для початківців онлайн спрямовані в першу чергу на освоєння усного мовлення. Крім того, вас познайомлять з граматикою, розкажуть правила читання, поставлять вимову. У групах з просунутим рівнем володіння мовою найважливішими завданнями буде поглиблення знань про граматичні особливості французького та збільшення словникового запасу. Ви навчитеся легко розрізняти на слух навіть швидку мову і відчуєте себе серед франкофонів як риба в воді.

Курси французької мови онлайн проходять в невеликих групах, максимальна кількість учнів - 8 осіб. Заняття будуть проходити два рази на тиждень у зручний час, а якщо ви з якихось причин пропустили урок, то зможете переглянути його запис.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням французської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами французської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.