Курс французької мови А2 ONLINE

  • групи з А1 до A2 рівня
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • 6 граматичних тем
  • 20 лексичних тем
  • 24 розмовних тем
  • 32 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Навчання на нашому курсі французької мови рівня A2 гарантує позбавлення від страху висловлювати думки французькою! З нами Ви засвоїте основну лексику та граматику, що дозволить Вам розвиватись, ефективно спілкуватися під час подорожей, літати на тиждень моди в Париж чи потрапити на високооплачувану роботу. Жодної зайвої інформації — лише справжні знання з результатом після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
8480 грн
32
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Курс французької мови А2 ONLINE
Французька для школярів

Наші вчителі

  • Французька
  • Французька
  • Французька

Відгуки

  • Французька
Про компанію

Французька мова до рівня А2 online - захоплююче хобі для тих, хто цікавиться культурою, історією, філософією, а ще наукою, кулінарією і модою. Париж, як і раніше, залишається потужним культурним центром, де постійно відбувається щось цікаве.

Так що вивчення французької мови онлайн - відмінний спосіб дізнатися більше про цікаві речі з перших рук, подивитися на світ через призму іншої граматики і фонетики, а ще заговорити однією з найпопулярніших світових мов. А ще курси французької онлайн можуть допомогти влаштуватися на роботу, вступити до престижного університету або просто з комфортом поїхати у відпустку.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням французської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами французської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.


План уроків під час навчання:
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання французькою 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг французькою - 10 хв

Чи складно вчити французьку мову в домашніх умовах?

Вивчити французьку мову до А2 вдома одночасно і легко, і складно. Легко - бо не треба нікуди їздити, вибираєш вільний час і займаєшся. Складно - тому що взагалі складно вивчати мову в поодинці. Так, можна навчитися читати і писати, але не говорити. Адже мовна практика - основа для вивчення будь-якого живого мови, його особливостей і нюансів. Так що вчити французьку мову з нуля в домашніх умовах до А2 найкраще в групі, де можна навчитися швидко говорити, а ще завести друзів.

Заняття в онлайн-групі, по суті, нічим не відрізняються від очних курсів, і вивчити французьку мову з нуля онлайн так само легко, як і в класі з учителем. Всі навчальні матеріали завантажуються в Інтернет, так що знадобиться хороший інтернет, а ще навушники з мікрофоном і камера. Можна використовувати комп'ютер, лептоп, планшет і навіть смартфон - головне, щоб Вам було зручно.

Як проходять уроки онлайн в школі французької мови NewBrain?

По-перше, групи діляться за рівнем володіння мовою. Французька мова для початківців онлайн спрямовані в першу чергу на освоєння усного мовлення. Крім того, Вас познайомлять з граматикою, розкажуть правила читання, поставлять вимову. У групах з просунутим рівнем володіння мовою найважливішими завданнями буде поглиблення знань про граматичні особливості французького та збільшення словникового запасу. Ви навчитеся легко розрізняти на слух навіть швидку мову і відчуєте себе серед франкофонів як риба в воді.

Курси французької мови онлайн проходять в невеликих групах, максимальна кількість учнів - 8 осіб. Заняття будуть проходити два рази на тиждень у зручний час, а якщо Ви з якихось причин пропустили урок, то зможете переглянути його запис.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням французської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами французської? Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з французької мови А2. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: