Курс інтенсивної англійської мови INTENSIVE ONLINE

  • результат з 0 до B1.1 за семестр
  • 2 уроки на тиждень по 120 хв
  • авторська INTENSIVE програма
  • багато Speaking практики
  • доступ до відео-записів уроків

На курсі з англійської мови на INTENSIVE програмі Ви отримаєте знання швидко, а головне - якісно. Те що вчать в школі 11 років, Ви наздоженете за семестр. Адже це можливість подорожувати, співпрацювати з масштабними компаніями та розвиватися тут і зараз!

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 22 серпня 2022
Английский
Англійська ONLINE
О компании

Якщо у вас є бажання вивчити англійську швидко і надолужити пропущені в школі знання за один семестр, ласкаво просимо на інтенсивний онлайн-курс англійської мови в мовній школі NewBrain. Пройшовши цей курс, ви отримаєте всі знання, які необхідні для:

  • ведення бесіди на особисті і ділові теми
  • ведення переписки в соцмережах і робочих чатах
  • правильного слововживання і грамотної мови

Після інтенсивних курсів англійської ви зможете претендувати на кращу посаду і вільно спілкуватися з людьми в будь-яких віддалених куточках світу, вступити до престижного ВНЗ або навіть переїхати в іншу країну. А допоможе в цьому крута програма, спеціально націлена на інтенсивне вивчення англійської онлайн.

У чому особливість інтенсиву?

Онлайн-навчання - специфічна штука, так як спілкування йде між віртуальними співрозмовниками, і програма це враховує. В курсі використано багато крутих сучасних методик інтерактивної взаємодії, які прискорюють процес запам'ятовування і допомагають засвоювати матеріал.

Кому підходить інтенсивний курс англійської мови?

Онлайн-програма розрахована на дорослих людей, які хочуть вивчити мову як можна швидше. Не важливо, скільки вам років - 20 або 60, з нами ви навчитеся говорити в найкоротші терміни.

Як організовані уроки?

Інтенсивне навчання англійської онлайн ведеться в групах по 6-8 чоловік . Заняття проходять двічі на тиждень і тривають по 120 хвилин. За цей час ви отримуєте 80% мовної практики, нарощуєте свій лексичний запас і розбираєтеся з граматикою.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Оберіть відповідь
Заповніть форму для запису на пробний