Безкоштовний пробний урок з іспанської ONLINE

  • Безкоштовний пробний урок 60хв
  • Групи від 0 до С1
  • Оцінка Ваших знань
  • Підбір групи під Ваші задачі і цілі
  • Знайомство з викладачем

Безкоштовний пробний урок з іспанської мови побудований таким чином, щоб Ви отримали максимальну користь від уроку відповідно до Вашого рівня знань. А також, могли познайомитись з викладачем, оцінити формат навчання і визначитись з цілями вивчення іспанської мови!

0 грн
1
заняття
4 тижні навчання
— грн
-
-
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Безкоштовний пробний урок з іспанської ONLINE
Іспанська для школярів

Наші вчителі

  • Іспанська
  • Іспанська
Про компанію

Ви давно збиралися додати до свого резюме знання іспанської, але весь Ваш час «з'їдає» робота? Ви подивилися на карантині «Паперовий будинок» і підозрюєте, що в оригіналі він ще краще? Танцюєте танго і хочете бути ближче до захоплюючої культури? Чи збираєтеся якось відправитись подорожувати по Іспанії чи Латинській Америці, але непокоїтеся, що вчити іспанську мову з нуля в домашніх умовах доведеться до самої пенсії?

Є хороша новина: вчити мови в XXI столітті стало набагато простіше завдяки Інтернету. Вивчити іспанську мову не виходячи з дому допоможуть онлайн курси. Почніть вивчення мови безкоштовно на нашому пробному уроці! 

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням іспанської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами іспанської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Переваги онлайн школи іспанської мови

Перше, що Ви виграєте вивчаючи іспанську online - час. На жаль, у великому місті поїздка до мовної школи і назад може тривати довше самого заняття. Курси іспанської онлайн дозволяють студенту витратити на навчання рівно стільки часу, скільки займає сам урок. Ніяких пробок або метро в годину пік.

Друге - і це логічний наслідок першого - зручність. Вчити іспанську мову в домашніх умовах за чашкою улюбленого чаю набагато приємніше, ніж приїхавши в школу після робочого дня або лекцій у ВНЗ. Та й розклад простіше планувати, коли все, що Вам потрібно, щоб приступити до навчання - гаджет з доступом в Інтернет і надійний канал зв'язку.

А навіщо мені курси іспанської?

Спробувати вивчити іспанську мову з нуля онлайн Ви, зрозуміло, можете. І цілком можливо, у Вас все вийде. Питання в тому, скільки часу у Вас відніме навчання без допомоги фахівця і скільки зусиль Ви витратите.

В будь-якій мові є море тонкощів, про які Ви не дізнаєтеся без допомоги носія мови. Це і особливості вимови, і слововживання, за яким безпомилково впізнають чужого. А ще є нюанси граматики. І найголовніше: банальне розуміння того, за яку тему краще братися в першу чергу, а яка не підійде для новачка. Без викладача іспанська мова може стати для початківців справжнім онлайн випробуванням на міцність.

Курси іспанської мови онлайн в NewBrain

Школа NewBrain йде в ногу з вимогами часу і сучасним ритмом життя. Ми набираємо групи для всіх рівнів підготовки з нульового до C1. Заняття тривають по 60 хвилин і проходять два рази на тиждень у зручний для Вас час.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням іспанської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами іспанської? Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з іспанської мови. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: