Курс італійської мови А1 ONLINE

  • ​​​групи з 0 до A1 рівня
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • 25 граматичних тем
  • 19 лексичних тем
  • 10 розмовних тем
  • 32 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Наш курс італійської мови на рівні A1 гарантує, що Ви позбудетесь страху висловлювати свої думки італійською! Ми допоможемо Вам освоїти основну лексику та граматику, які дозволять Вам розвиватися та ефективно спілкуватися під час подорожей або в пошуках високооплачуваної роботи. У нас Ви отримаєте лише справжні знання, а результати будуть помітними  вже після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
8480 грн
32
заняття
повний курс
Найближчий старт 29 квітня 2024
Курс італійської мови А1 ONLINE
Італійська для дітей

Наші вчителі

  • Італійська
  • Італійська
Про компанію

Вивчення італійської мови онлайн має безліч переваг, які роблять його привабливим варіантом для багатьох. Знання італійської мови може відкрити для вас нові можливості на робочому ринку, особливо в сферах туризму, готельного бізнесу та міжнародних відносин. Також Італія є однією з найпопулярніших туристичних країн у світі. Вміння розмовляти на італійській мові полегшить ваші подорожі та забезпечить більш глибокий досвід взаємодії з місцевими жителями. 
 

План уроків під час навчання: 
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання німецькою 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг німецькою - 10 хв

Курси італійської онлайн економлять Ваш час

Онлайн курси італійської мови дозволяють вчитися в будь-який час і з будь-якого місця, надаючи Вам контроль над вашим навчанням і враховуючи ваш особистий розклад та обставини. Відсутність необхідності витрачати час на дорогу до навчального закладу дозволяє ефективно використовувати свій час і зосереджуватися на самому навчанні. Онлайн курс італійської мови школи New Brain пропонує можливість спілкування з викладачем та іншими студентами, що сприяє практичному використанню мови. Таким чином, вивчення італійської мови онлайн - це зручний, доступний і ефективний спосіб розвивати мовні навички в будь-якому часі та місці.

Більше того, у нашій школі New Brain, під час вивчення італійської мови з нуля до рівня А1, викладачі створюють міцну основу для подальшого мовного зростання. Вони не лише професіонали, а й справжні поліглоти, які здатні передати свій ентузіазм іншим учням. 

Заняття проходять двічі на тиждень, і в будні, і у вихідні, так що ви самі можете скласти собі розклад. Якщо ж з якихось причин Ви не змогли в потрібний час вийти на зв'язок і пропустили урок, ми надішлемо Вам його запис.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням італійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами італійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок з італійської мови. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

 

 

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: