Курс китайської мови для школярів

 • різні групи від 0 до HSK 6
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • можливість навчання на вихідних
 • до 8 студентів в групі
 • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Ви колись задумувались, що ховається за китайськими ієрогліфами на багатьох речах нашого дому? А хотіли б зрозуміти? Відвідуючи наші курси Ви вивчите велику кількість ієрогліфів, зрозумієте чим живуть китайці і чому Китай так розвинутий! 

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Курс китайської мови для школярів
Китайська для школярів

Наші вчителі

 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська

Відгуки

 • Китайська
 • Китайська
Про компанію

Курси китайської мови для дітей - це, напевно, одна з кращих інвестицій в майбутнє дитини. Вже просто маючи розмовний рівень китайського, людина відкриває для себе величезну кількість можливостей в майбутньому. А чим раніше почати вчити мову, тим легше і швидше нею можна опанувати досконало.

Але чому саме китайська? Хіба не краще школяреві вчити більш звичну англійську мову? Адже вона все ще зберігає за собою звання міжнародноъ і обов'язково стане в нагоді як в роботі, так і в повсякденному житті. Ми не будемо оскаржувати важливість англійської, але з кожним роком вона все більше переходить з розряду «корисних» навичок в «обов'язкові». Знанням англійської зараз мало кого здивуєш і, найчастіше, це вже не перевага при прийомі на роботу, а одна з обов'язкових вимог.

Тут і криється весь потенціал і перспективність вивчення китайської мови для дітей. «Chinese is the new English».

Навіщо школяреві потрібні курси китайської мови?

Китай стрімко збільшує свій вплив у всьому світі. Щороку з'являються тисячі компаній, відкриваються нові університети, створюються ігри, фільми, музика. На сході активно розвивається цілий новий світ можливостей і знань, а головним ключем до всього цього є китайська мова.

Зараз у вашої дитини є унікальна можливість стати частиною цього зростання і отримати максимальну вигоду для створення стабільного, успішного майбутнього. Попит на студентів і співробітників зі знанням китайської дуже великий, але ніхто не знає як довго він буде рости або триматися на такому ж рівні. З кожним днем все більше дітей, школярів, підлітків, студентів записуються на курси китайської для початківців щоб в майбутньому отримати гідну освіту і місце роботи.

Вивчення китайської мови для дітей в школі NewBrain

Наші курси китайської для дітей передбачають цікавий та інтерактивний підхід. Ніякого заучування непотрібних слів з нудним викладачем. Навчання китайській мові може бути легким і цікавим!

Якщо ви або ваша дитина ніколи не стикалися з вивченням китайської та ви хвилюєтеся, що це занадто складно і незрозуміло - скористайтеся пробним ознайомчим уроком. Дізнайтеся більше про методику викладання, «пощупайте» китайську на практиці, познайомтеся з вчителем і нашою школою.

Зараз в нашій школі китайської мови для дітей можуть отримувати і розвивати свої знання школярі з абсолютно різним рівнем володіння китайською - від 0 до HSK 6. Заняття проходять два рази на тиждень по 60 хвилин з можливістю навчання у вихідні.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: