Курс китайської мови ONLINE

 • різні групи від 0 до HSK 6
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • можливість навчання на вихідних
 • доступ до відео-записів уроків
 • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Завдяки цьому курсу Ви зрозумієте китайську писемність, поставите тони та зможете заговорити без акценту. Вступити у ВИШ Китаю більше не стане проблемою.

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Курс китайської мови ONLINE
Китайська ONLINE

Наші вчителі

 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська

Відгуки

 • Китайська
 • Китайська
Про компанію

Вивчення китайської мови з кожним роком стає все популярнішим і доступнішим. Батьки шукають дитячі курси китайської для забезпечення успішного майбутнього своїх дітей, студенти навчаються китайській щоб отримати високооплачувану роботу, підприємці вивчають китайську для роботи зі східним ринком, компаніями та постачальниками. І це лише найочевидніші причини пройти курси китайської мови.

На жаль, не у кожного бажаючого є вільний час на відвідування школи китайської мови. На відміну від англійської мови, курси та уроки якої можна знайти практично де завгодно, навчання китайській ще не стало настільки масовим явищем. Дорога до школи може займати занадто багато часу, а всі місця в групах можуть бути зайняті на рік вперед через зростаючий попит на вивчення китайської мови.

Але все це зовсім не означає, що вам доведеться змиритися з незручностями і намагатися вчити нову мову самостійно. Навпаки, ви можете пройти курси китайської мови онлайн в домашніх умовах зі зручним для вас графіком занять.

Онлайн курси китайської мови - рівноцінна заміна офлайн навчання?

Навчання китайській онлайн може спочатку збентежити тих, хто вже намагався вивчати що завгодно в домашніх умовах. Прокрастинація, погана зосередженість і постійно відволікаючі справи по дому - знайоме? Повірте, ці проблеми знайомі багатьом, особливо в самостійному вивченні китайської мови. Але ми говоримо зовсім не про самоосвіту, а про повноцінну онлайн школу китайської мови.

Як проходять офлайн заняття? Ви приходите в аудиторію, де знаходяться такі ж студенти і викладач. Протягом години ви проходите навчання китайській мові, виконуєте завдання, практикуєтеся, отримуєте домашнє завдання і відправляєтеся додому. Як проходять онлайн заняття в школі китайської мови NewBrain? Так же само! Замініть аудиторію вашим комп'ютером або смартфоном, помістіть студентів з викладачам в віконця відеозв'язку і готово.

Вивчення китайської мови онлайн в школі NewBrain

Для когось онлайн навчання китайській може бути додатковою зручністю, а для когось єдиною можливістю отримати знання і навички володіння китайською. Ні відстань, ні локдауни, ні несподівані форс-мажори не вплинуть на ваше вивчення курсу китайської мови.

Школа іноземних мов NewBrain надає можливість навчатися китайській мові як офлайн, так і онлайн в будь-якій точці світу. Ми постаралися зробити процес навчання максимально комфортним і доступним для кожного.

Онлайн курси розраховані як на повних новачків, так і вже на володіючих китайською мовою аж до рівня HSK 6. Навчання проходить у форматі 2 уроки в тиждень по 60 хвилин. Є можливість вибрати максимально зручний для вас графік і займатися навіть у вихідні.

Так як навчання китайській мові проходить онлайн, уроки будуть записані на відео і ви зможете отримати до них доступ для повторного перегляду і повторення матеріалу. Вважайте це своїм відео-конспектом, який завжди буде у вас під рукою.

Не до кінця впевнені, що онлайн курси китайської мови вам підійдуть? Скористайтеся записом на безкоштовний пробний урок! Переконайтеся, що вам зручно вивчати китайську в домашніх умовах, оцініть нашу доброзичливу і веселу атмосферу на заняттях і, звичайно ж, відчуйте професійний підхід вчителів школи NewBrain.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: