Курс китайської мови 1 HSK ONLINE

 • групи з 0 до 1 HSK/рівня
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • 23 граматичних тем
 • 25 лексичних тем
 • 14 розмовних тем
 • 72 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Онлайн курс китайської мови з нуля до рівня 1 HSK спрямований на те, щоб дати Вам якнайбільше знань з нуля до розмовного рівня. Завдяки цьому курсу Ви зрозумієте китайську писемність, поставите тони та зможете заговорити без акценту. Жодної зайвої інформації — лише справжні знання з результатом після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Курс китайської мови 1 HSK ONLINE
Китайська для школярів

Наші вчителі

 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська

Відгуки

 • Китайська
 • Китайська
Про компанію

Вивчення китайської мови з кожним роком стає все популярнішим і доступнішим. Батьки шукають дитячі курси китайської для забезпечення успішного майбутнього своїх дітей, студенти навчаються китайській щоб отримати високооплачувану роботу, підприємці вивчають китайську для роботи зі східним ринком, компаніями та постачальниками. І це лише найочевидніші причини пройти курси китайської мови до 1 HSK.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням китайської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами китайської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.


План уроків під час навчання:
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання китайською - 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг китайською - 10 хв

Онлайн курси китайської мови - рівноцінна заміна офлайн навчання?

Навчання китайській онлайн може спочатку збентежити тих, хто вже намагався вивчати що завгодно в домашніх умовах. Прокрастинація, погана зосередженість і постійно відволікаючі справи по дому - знайоме? Повірте, ці проблеми знайомі багатьом, особливо в самостійному вивченні китайської мови. Але ми говоримо зовсім не про самоосвіту, а про повноцінну онлайн школу китайської мови NEW BRAIN.

Як проходять офлайн заняття? Ви приходите в аудиторію, де знаходяться такі ж студенти і викладач. Протягом години ви проходите навчання китайській мові, виконуєте завдання, практикуєтеся, отримуєте домашнє завдання і відправляєтеся додому. Як проходять онлайн заняття в школі китайської мови NewBrain? Так же само! Замініть аудиторію вашим комп'ютером або смартфоном, помістіть студентів з викладачам в віконця відеозв'язку і готово.

Вивчення китайської мови онлайн в школі NewBrain

Для когось онлайн навчання китайській може бути додатковою зручністю, а для когось єдиною можливістю отримати знання і навички володіння китайською. Ні відстань, ні локдауни, ні несподівані форс-мажори не вплинуть на ваше вивчення китайської мови.

Школа іноземних мов NewBrain надає можливість навчатися китайській мові онлайн в будь-якій точці світу. Ми постаралися зробити процес навчання максимально комфортним і доступним для кожного.

Онлайн курси розраховані як на повних новачків з рівнем, так і вже на володіючих китайською мовою аж до рівня HSK 6. Навчання проходить у форматі 2 уроки в тиждень по 60 хвилин. Є можливість вибрати максимально зручний для вас графік і займатися навіть у вихідні.

Так як навчання китайській мові до рівня 1 HSK проходить онлайн, уроки будуть записані на відео і ви зможете отримати до них доступ для повторного перегляду і повторення матеріалу. Вважайте це своїм відео-конспектом, який завжди буде у вас під рукою.

Не до кінця впевнені, що онлайн курси китайської мови вам підійдуть? Скористайтеся записом на безкоштовний пробний урок з китайської мови! Переконайтеся, що вам зручно вивчати китайську в домашніх умовах, оцініть нашу доброзичливу і веселу атмосферу на заняттях і, звичайно ж, відчуйте професійний підхід вчителів школи NewBrain.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: