Курс китайської мови 4 HSK ONLINE

 • групи з 3 HSK до 4 HSK рівня
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • 35 граматичних тем
 • 30 лексичних тем
 • 18 розмовних тем
 • 96 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Онлайн курс китайської мови з нуля до рівня 4 HSK спрямований на те, щоб дати Вам якнайбільше знань для вільного володіння китайською мовою. Завдяки цьому курсу Ви зрозумієте китайську писемність, поставите тони та зможете заговорити без акценту. Жодної зайвої інформації — лише справжні знання з результатом після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
23520 грн
96
занять
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Курс китайської мови 4 HSK ONLINE
Китайська для школярів

Наші вчителі

 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська
 • Китайська

Відгуки

 • Китайська
 • Китайська
Про компанію

Вивчення китайської мови з кожним роком стає все популярнішим і доступнішим. Батьки шукають дитячі курси китайської для забезпечення успішного майбутнього своїх дітей, студенти навчаються китайській щоб отримати високооплачувану роботу, підприємці вивчають китайську для роботи зі східним ринком, компаніями та постачальниками. І це лише найочевидніші причини пройти курси китайської мови до 4 HSK.

Хочете ознайомитися ближче з нашими курсами китайської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.


План уроків під час навчання:
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання китайською - 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг китайською - 10 хв

Онлайн курси китайської мови - рівноцінна заміна офлайн навчання?

Навчання китайській онлайн може спочатку збентежити тих, хто вже намагався вивчати що завгодно в домашніх умовах. Прокрастинація, погана зосередженість і постійно відволікаючі справи по дому - знайоме? Повірте, ці проблеми знайомі багатьом, особливо в самостійному вивченні китайської мови. Але ми говоримо зовсім не про самоосвіту, а про повноцінну онлайн школу китайської мови NEW BRAIN.

Як проходять офлайн заняття? Ви приходите в аудиторію, де знаходяться такі ж студенти і викладач. Протягом години ви проходите навчання китайській мові, виконуєте завдання, практикуєтеся, отримуєте домашнє завдання і відправляєтеся додому. Як проходять онлайн заняття в школі китайської мови NewBrain? Так же само! Замініть аудиторію вашим комп'ютером або смартфоном, помістіть студентів з викладачам в віконця відеозв'язку і готово.

Вивчення китайської мови онлайн в школі NewBrain

Для когось онлайн навчання китайській може бути додатковою зручністю, а для когось єдиною можливістю отримати знання і навички володіння китайською. Ні відстань, ні локдауни, ні несподівані форс-мажори не вплинуть на ваше вивчення курсу китайської мови.

Школа іноземних мов NewBrain надає можливість навчатися китайській мові онлайн в будь-якій точці світу. Ми постаралися зробити процес навчання максимально комфортним і доступним для кожного.

Онлайн курси розраховані як на повних новачків з рівнем, так і вже на володіючих китайською мовою аж до рівня HSK 6. Навчання проходить у форматі 2 уроки в тиждень по 60 хвилин. Є можливість вибрати максимально зручний для вас графік і займатися навіть у вихідні.

Так як навчання китайській мові до рівня 4 HSK проходить онлайн, уроки будуть записані на відео і ви зможете отримати до них доступ для повторного перегляду і повторення матеріалу. Вважайте це своїм відео-конспектом, який завжди буде у вас під рукою.

Не до кінця впевнені, що онлайн курси китайської мови вам підійдуть? Скористайтеся записом на безкоштовний пробний урок з китайської мови! Переконайтеся, що вам зручно вивчати китайську в домашніх умовах, оцініть нашу доброзичливу і веселу атмосферу на заняттях і, звичайно ж, відчуйте професійний підхід вчителів школи NewBrain.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: