Курс німецької мови для школярів

  • різні групи від 0 до C1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • до 8 студентів в групі
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Набридло нудно вчити німецьку мову за шкільною програмою? Не влаштовують вчителі? З NEW BRAIN Ви прокачаєте мову, заведете нові знайомства і будете відвідувати заняття з величезною мотивацією.

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Найближчий старт 29 квітня 2024
Курс німецької мови для школярів
Німецька для школярів

Наші вчителі

  • Німецька
  • Німецька

Відгуки

  • Німецька
  • Німецька
Про компанію

Вивчення іноземних мов ділить з математикою звання самого інтелектуально розвиваючого заняття. Це і тренування пам'яті, і розширення кругозору. А мовні курси в NewBrain - це ще й весело. Наші курси німецької для дітей зовсім не схожі на нудні заняття у звичайній школі, після яких у дитини пропадає всяке бажання пізнавати нове.

Чим приваблива німецька мова для дітей

Хоча в світовому масштабі німецька поступається англійській або китайській за кількістю носіїв, в Європі це - мова номер один. На ній говорять і в Австрії, і в Швейцарії, і в маленьких, але таких красивих Люксембурзі та Ліхтенштейні. Все це - багаті країни з потужними науковими центрами і високою діловою активністю.

Німецька мова сьогоднішнім школярам може стати в нагоді в майбутньому на переговорах з партнерами по бізнесу, при наймі на роботу або в науковій кар'єрі. Та й в подорожах по Європі вона зайвою не буде. Так що вивчення німецької мови для ваших дітей може стати справжнім ключем від "старої" Європи. До речі, Німеччина може похвалитися одними з кращих в світі ВНЗ, де ваша дитина може здобути першокласну освіту. Без знання мови зробити це, м'яко кажучи, важко.

Німецька простіше, ніж здається

Німецька мова багатьом здається невідповідною для малюків, занадто різкою і надто складною. Але насправді це зовсім не так. Дорослим вона дійсно дається важко, особливо, якщо їх першою іноземною була англійська. З дітьми все рівно навпаки.

Німецька для дошкільнят - це хороший спосіб підготуватися до англійської в школі і виробити первинні навички роботи з мовами. Дитячий мозок не боїться незнайомих звуків і нових слів. Не викликає будь-яких труднощів німецька і у підлітків.

Вчити німецьку мову має бути цікаво

З цього постулату ми виходили, коли створювали NewBrain. У нашій школі уроки німецької мови для дітей і дорослих проходять захоплююче і весело з першої і до останньої хвилини. Заняття ведуть ентузіасти своєї справи, закохані в мову і викладання.

Урок триває 60 хвилин, і велика частина цього часу присвячена розмовній практиці. Максимальний розмір групи - 8 студентів, так що ніхто не загубиться і не просидить весь урок мовчки. У нас є курси німецької мови для дітей різного рівня підготовки - з нуля і до С1.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням німецької мови або ознайомитися ближче з нашими курсами німецької? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: