Курс німецької мови ONLINE

  • різні групи від 0 до C1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • доступ до відео-записів уроків
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Школа NEW BRAIN - це відкриття! У нас немає зазнайок викладачів, ботаніків чи поганої атмосфери. Наші викладачі - це професіонали, які подадуть матеріал легко і просто. Ми підберем для Вас найзручніший графік навчання, адже саме так Ви зможете вчитися з нами з дому, кав'ярні і робити домашні з цікавістю.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 27 червня 2022
Английский
Німецька ONLINE
О компании

Причин для того, щоб взятися вчити німецьку мову з нуля в домашніх умовах, може бути багато. Можливо, це давня мрія чи робоча необхідність. Німеччина активно запрошує до себе фахівців в IT та інших напрямках, але жити в країні, не знаючи мови, складно, та й вивчити німецьку мову вдома без допомоги викладача важко. Якщо ви працюєте full time, відмінною підмогою в цій справі стануть курси німецької мови онлайн.

Німецька online - доступна кожному

Одна з головних проблем з вивченням будь-якого іноземного - хороший викладач. Навіть у великих містах не завжди є курси цікавої саме вам мови. А якщо ви живете не в мегаполісі або зовсім за містом, то залишається покладатися тільки на себе і книги. Так було до поширення сучасних засобів зв'язку.

Сьогодні вчити німецьку мову можна в домашніх умовах, навіть якщо ви живете в горах або дачному селищі. Досить каналу зв'язку і ноутбука, а викладач проведе з вами заняття, перебуваючи фізично в іншому місті або навіть країні. Ще один плюс дистанційного навчання: ви точно знайдете викладача для своїх завдань і рівня володіння мовою. Вивчити німецьку мову з нуля онлайн так само просто, як і підтягнути свої знання до наступного рівня.

Курси німецької онлайн економлять ваш час

У жителів мегаполісів все теж непросто. Вони і так проводять багато часу в заторах і громадському транспорті кожен день. Робити гак заради мовних курсів сил вистачить не кожному. Вивчення німецької мови онлайн не вимагає витрачати час на дорогу. Можна дістатися додому, заварити чай і приступити до уроку.

Створюючи New Brain, ми хотіли зробити іноземні мови доступними для всіх, тому заняття проводяться в міні-групах до 8 чоловік, а основна увага приділяється отриманню розмовних навичок. Ми викладаємо німецьку мову для початківців і для тих, хто вже володіє мовної базою онлайн і очно. На заняттях онлайн ви зможете поспілкуватися з однодумцями, а викладач зможе виправити виникаючі помилки. Крім того, вчителі в нашій онлайн школі при вивченні німецької мови закладають тверду базу для подальшого мовного розвитку, адже вони самі поліглоти, і здатні заразити своїм ентузіазмом інших.

Заняття проходять двічі на тиждень, і в будні, і у вихідні, так що ви самі можете скласти собі розклад. Якщо ж з якихось причин ви не змогли в потрібний час вийти на зв'язок і пропустили урок, ми надішлемо вам його запис.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням німецької мови або ознайомитися ближче з нашими курсами німецької? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.