Курс німецької мови А1 ONLINE

  • групи з 0 до A1 рівня
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • 17 граматичних тем
  • 15 лексичних тем
  • 10 розмовних тем
  • 32 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Навчання на нашому курсі німецької мови рівня A1 гарантує позбавлення від страху висловлювати думки німецькою! З нами Ви засвоїте основну лексику та граматику, що дозволить Вам розвиватися та ефективно спілкуватися під час подорожей чи потрапити на високооплачувану роботу. Жодної зайвої інформації — лише справжні знання з результатом після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
8480 грн
32
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 22 липня 2024
Курс німецької мови А1 ONLINE
Німецька для школярів

Наші вчителі

  • Німецька
  • Німецька

Відгуки

  • Німецька
  • Німецька
Про компанію

Причин для того, щоб взятися вчити німецьку мову з нуля в домашніх умовах, може бути багато. Можливо, це давня мрія чи робоча необхідність. Німеччина активно запрошує до себе фахівців в IT та інших напрямках, але жити в країні, не знаючи мови, складно, та й вивчити німецьку мову вдома без допомоги викладача важко. Якщо Ви працюєте full time, відмінною підмогою в цій справі стануть курси німецької мови онлайн до рівня А1
Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок з німецької. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.


План уроків під час навчання: 
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання німецькою 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг німецькою - 10 хв

Німецька online - доступна кожному

Одна з головних проблем з вивченням будь-якого іноземного - хороший викладач. Навіть у великих містах не завжди є курси цікавої саме Вам мови. А якщо Ви живете не в мегаполісі або зовсім за містом, то залишається покладатися тільки на себе і книги. Так було до поширення сучасних засобів зв'язку.

Сьогодні вчити німецьку мову можна в домашніх умовах, навіть якщо Ви живете в горах або дачному селищі. Досить каналу зв'язку і ноутбука, а викладач проведе з Вами заняття, перебуваючи фізично в іншому місті або навіть країні. Ще один плюс дистанційного навчання: Ви точно знайдете викладача для своїх завдань і рівня володіння мовою. Вивчити німецьку мову з нуля онлайн так само просто, як і підтягнути свої знання до наступного рівня.

Курси німецької онлайн економлять Ваш час

У жителів мегаполісів все теж непросто. Вони і так проводять багато часу в заторах і громадському транспорті кожен день. Робити крюк заради мовних курсів сил вистачить не кожному. Вивчення німецької мови онлайн не вимагає витрачати час на дорогу. Можна дістатися додому, заварити чай і приступити до уроку.

Створюючи New Brain, ми хотіли зробити іноземні мови доступними для всіх, тому заняття проводяться в міні-групах до 8 чоловік, а основна увага приділяється отриманню розмовних навичок. Ми викладаємо німецьку мову для початківців і для тих, хто вже володіє мовної базою онлайн і очно. На заняттях онлайн Ви зможете поспілкуватися з однодумцями, а викладач зможе виправити виникаючі помилки. Крім того, вчителі в нашій онлайн школі при вивченні німецької мови до А1 закладають тверду базу для подальшого мовного розвитку, адже вони самі поліглоти, і здатні заразити своїм ентузіазмом інших.

Заняття проходять двічі на тиждень, і в будні, і у вихідні, так що ви самі можете скласти собі розклад. Якщо ж з якихось причин Ви не змогли в потрібний час вийти на зв'язок і пропустили урок, ми надішлемо Вам його запис.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням німецької мови або ознайомитися ближче з нашими курсами німецької? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок з німецької мови до А1. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: