Курс польської мови В1 ONLINE

 • групи з А2 до В1 рівня
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • 20 граматичних тем
 • 15 лексичних тем
 • 18 розмовних тем
 • 40 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Навчаючись на курсі "Польська мова В1 онлайн" Ви вивчите всю граматику та лексику до найвищіх рівнів, що дозволить Вам розвиватися та ефективно спілкуватися під час подорожей або потрапити на високооплачувану роботу. Жодної зайвої інформації – лише реальні знання з результатом після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
10200 грн
40
занять
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Курс польської мови В1 ONLINE
Польська для школярів

Наші вчителі

 • Польська
 • Польська
 • Польська
 • Польська

Відгуки

 • Польська
 • Польська
Про компанію

Причин для того, щоб взятися вчити польску мову в домашніх умовах, може бути багато. Можливо, це давня мрія чи робоча необхідність. Польша активно запрошує до себе фахівців в IT та у багатьох інших напрямках, але жити в країні, не знаючи мови, складно, та й вивчити польску мову вдома без допомоги викладача важко. Якщо Ви працюєте full time, відмінною підмогою в цій справі стануть курси польскої мови онлайн до рівня В1
Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.


План уроків під час навчання: 
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання польскою 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг польскою - 10 хв

Польска online - доступна кожному

Одна з головних проблем з вивченням будь-якого іноземного - хороший викладач. Навіть у великих містах не завжди є курси цікавої саме Вам мови. А якщо Ви живете не в мегаполісі або зовсім за містом, то залишається покладатися тільки на себе і книги. Так було до поширення сучасних засобів зв'язку.

Сьогодні вчити польску мову до В1 можна в домашніх умовах, навіть якщо Ви живете в горах або дачному селищі. Досить каналу зв'язку і ноутбука, а викладач проведе з Вами заняття, перебуваючи фізично в іншому місті або навіть країні. Ще один плюс дистанційного навчання: Ви точно знайдете викладача для своїх завдань і рівня володіння мовою. Вивчити польску мову з нуля онлайн так само просто, як і підтягнути свої знання до наступного рівня.

Курси польскої онлайн економлять Ваш час

У жителів мегаполісів все теж непросто. Вони і так проводять багато часу в заторах і громадському транспорті кожен день. Робити крюк заради мовних курсів сил вистачить не кожному. Вивчення польскої мови В1 онлайн не вимагає витрачати час на дорогу. Можна дістатися додому, заварити чай і приступити до уроку.

Створюючи New Brain, ми хотіли зробити іноземні мови доступними для всіх, тому заняття проводяться в міні-групах до 8 чоловік, а основна увага приділяється отриманню розмовних навичок. Ми викладаємо польску мову для початківців і для тих, хто вже володіє мовної базою онлайн. На заняттях онлайн Ви зможете поспілкуватися з однодумцями, а викладач зможе виправити виникаючі помилки. Крім того, вчителі в нашій онлайн школі при вивченні польскої мови до В1 закладають тверду базу для подальшого мовного розвитку, адже вони самі поліглоти, і здатні заразити своїм ентузіазмом інших.

Заняття проходять двічі на тиждень, і в будні, і у вихідні, так що ви самі можете скласти собі розклад. Якщо ж з якихось причин Ви не змогли в потрібний час вийти на зв'язок і пропустили урок, ми надішлемо Вам його запис.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням польскої мови або ознайомитися ближче з нашими курсами польскої? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок з польскої мови до В1. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: