Курс японської мови для школярів

  • різні групи від 0 до N1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • до 8 студентів в групі
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Курс японської мови для школярів представлений для того, щоб Ви нарешті зрозуміли про що пишуть в манзі чи говорять в аніме. Ви пізнаєте всі тонкощі хірагани, катакани і иєрогліфів. Навчаючись на цьому курсі с прокачаними викладачами Ви швидко почнете вбирати знання і закохаєтесь в країну Висхідного Сонця.

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Курс японської мови для школярів
Японська для школярів

Наші вчителі

  • Японська
  • Японська
  • Японська

Відгуки

  • Японська
  • Японська
Про компанію

Найкрутіші сходознавці сьогодні - це ті, хто з дитинства був захоплений аніме і цікавився мангою, японськими графічними романами. Втім, японські сюжети в будь-якому віці заворожують своєю самобутністю, чудовою несхожістю з нашими уявленнями про прекрасне, дозволяють повніше дізнатися і уявити навколишню дійсність.

Вивчення японської мови для дітей - це ворота в чудовий світ трьох абеток та поваги до старших, яке прищеплюють кожному японцеві з малих років. Японський для підлітків - це не тільки нові друзі, а й пряма дорога до навчання в престижних університетах, а також, цілком можливо, роботі в одній з найбільш благополучних країн Сходу.

В останні п'ять років, незважаючи на пандемію, кількість можливостей вступити в японський ВНЗ стає дедалі більше: регулярно відкриваються стипендії для іноземних студентів на більшості спеціальностей, а, значить, і можливість вчитися за рахунок держави. Так що японська мова для дітей може стати не тільки хобі, а й цілком реальним квитком в успішне доросле життя.

Коли починати відвідувати курси японської для дітей?

Якщо ви дбаєте про розвиток дитини, то вчити мови варто починати якомога раніше. Японський для дошкільнят - чудовий привід не тільки дати їжу для допитливого дитячого розуму, але і самому отримати уявлення про нову мову і традиції.

У школі NewBrain проходять курси японської для малюків, де дуже багато практики і зовсім немає занудної теорії, яку дитина не в змозі освоїти в юному віці. Добре також дається японська мова школярам, так що починати навчання можна практично в будь-який момент. Діти із захопленням реагують на інтерактивність, яка властива навчанню всім східним мовам, і засвоюють знання дуже швидко.

Школа японської мови NewBrain для дітей і дорослих

У мовній школі NewBrain легко отримати нові знання, тому що тут зібрані молоді і енергійні педагоги, які захоплені своєю справою. Вони однаково добре справляються з викладанням японської мови для дітей з нуля і готові працювати з тими, хто вже досить далеко просунувся у вивченні.

Набір в групи йде щомісяця, в кожній групі - максимум 8 дітей, щоб був час і можливість приділити увагу кожному. Замовте безкоштовний урок, щоб зацікавити дитину і перевірити кваліфікацію наших педагогів: (093) 276 74 24, [email protected]. Ми відповімо на всі питання!

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: