Курс японської мови ONLINE

  • різні групи від 0 до N1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • доступ до відео-записів уроків
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Курс японської мови онлайн - підтримка викладачами та зручний графік. На цьому курсі Ви відчуєте всі тонкощі роботи в онлайн режимі та врешті-решт почнете розуміти базові фрази та лексику. А також вивчите кілька десятків важливої граматики, без якої неможливе жодне спілкування. Готові розвиватися?

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 22 липня 2024
Курс японської мови ONLINE
Японська ONLINE

Наші вчителі

  • Японська
  • Японська
  • Японська

Відгуки

  • Японська
  • Японська
Про компанію

Вивчення японської мови онлайн — відмінне хобі для тих, хто захоплений східною культурою, аніме і мистецтвом ікебани. На курси японської хочуть записатися люди різного віку, в тому числі і ті, хто не має можливості приїжджати в мовну школу на заняття. Японська безпосередність зачаровує, а сама країна — приваблює можливістю навчання в престижних вузах і високооплачуваною роботою за фахом.

Онлайн-уроки японської — нова реальність

Онлайн-школу японської мови знайти набагато простіше, ніж хорошого викладача, який готовий підлаштовуватися під чужий розклад. Останнім часом взагалі все може відбуватися онлайн, і це зручно. Вивчати японську мову з нуля в домашніх умовах, сидячи в зручному кріслі і не витративши жодної зайвої хвилини на те, щоб дістатися до класу — наша нова реальність, і багатьом це подобається.

Чому б і ні? Навички спілкування під час уроків японської online напрацьовуються нітрохи не гірше, ніж в класі, коли сусід по парті штовхає тебе в бік і передає записочки. Безсумнівно, можливостей відволіктися від уроку в домашній обстановці більше, ніж на уроці в офлайні. Курси японської онлайн призначені для захоплених натур, які шукають можливості, а не вигадують виправдання. Бажаєте вивчати японську мову в домашніх умовах? Ловіть можливість!

Як проходять курси японської мови онлайн

Найголовніше, вам не доведеться докладати якихось надзусиль. Щоб вивчити японську мову вдома, потрібно звичайнісіньке технічне обладнання: комп'ютер, мікрофон з навушниками і вебкамера. Насправді, підійде навіть банальний смартфон. Головне, щоб доступ в Інтернет не підводив, решта не так важлива.

Заняття в мовній школі NewBrain проходять два рази на тиждень, причому обидва заняття можна поставити на вихідні. Годинне заняття в невеликій групі дозволить почати вивчати японську мову з нуля онлайн і швидко досягти результатів, адже ви будете спілкуватися не тільки з викладачем, але і з однодумцями. Постійне спілкування з тими, хто так само захоплений — відмінна мотивація вивчати японську мову для початківців ,і онлайн це працює нітрохи не гірше, ніж «вживу». В NewBrain працюють тільки захоплені і компетентні викладачі, які знають не одну тільки японську, а кілька східних мов.

Записатися на курси, замовити перше безкоштовне заняття і задати будь-які питання можна за телефонами (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected]. Не важливо, в якому місті ви живете, і який у вас рівень володіння японським — ми підберемо відповідну групу і розклад.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: