Курси японської мови N5 ONLINE

 • групи з 0 до N5 рівня
 • 2 уроки на тиждень по 60 хв
 • 28 граматичних тем
 • 15 розмовних тем
 • 32 лексичних тем
 • 72 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Онлайн курс японської мови з нуля до рівня N5 спрямований на те, щоб дати Вам якнайбільше знань з нуля до розмовного рівня. Зрозуміти японську культуру можливо тільки крізь призму вивчення японської мови. Після вивчення японської мови до рівня N5 в нашій школі, Ви зможете спілкуватися і розуміти японську в подорожах або на роботі. Жодної зайвої інформації — лише справжні знання з результатом після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 24 червня 2024
Курси японської мови N5 ONLINE
Японська для школярів

Наші вчителі

 • Японська
 • Японська
 • Японська

Відгуки

 • Японська
 • Японська
Про компанію

Якщо Ви шукаєте для себе цікаве і захоплююче, але в той же час корисне хобі, спробуйте вивчити японську мову вдома до N5 рівня. Таке хобі прекрасно підходить тим, хто вже цікавиться культурою Японії, дивиться аніме або читає манги. Звичайно, самостійне навчання далеко не всім під силу, так що варто записатися в онлайн-школу японської мови New Brain. Тут можна не тільки навчитися говорити, а й знайти нових друзів.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням японської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами японської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.


План уроків під час навчання:
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання японською - 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг японською - 10 хв

 

Чи складно вчити японську мову з нуля в домашніх умовах?

Одному, без викладача, це буде нелегко, при повільних успіхах Ваша мотивація буде поступово знижуватися, поки не впаде до нуля. Та й навіщо напружуватися, купувати самовчитель, якщо є курси японської до N5 рівня онлайн?

Викладач допоможе розібратися зі складними системами писемності та рахунком, поставить вимову і пояснить нюанси слововживання. А вивчення японської мови онлайн до рівня N5 в невеликій групі піде ще швидше, адже спілкуватися і ділитися думками завжди краще в компанії. Але найголовніше, що японська online - це максимальний результат з мінімумом зусиль, можна нікуди не їздити і почувати себе спокійно на уроках.

Як проходять курси японської мови онлайн в школі NewBrain?

Як відомо, в процесі навчання завжди беруть участь дві сторони: учень і вчитель. Що потрібно Вам як учневі? По-перше, потрібні будуть комп'ютер або ноутбук, камера і мікрофон. Або просто смартфон, так теж можна займатися, хоча і з меншим комфортом. По-друге, стабільне інтернет-з'єднання. І, звичайно, Ваше бажання вчити японську мову в домашніх умовах. Власне, це все.

В свою чергу, NewBrain дасть Вам досвідченого викладача-поліглота, який добре вміє пояснювати матеріал. Школа надає навчальні матеріали, записи занять і, звичайно, товаришів по навчанню. Не потрібно самостійно шукати бажаючих вивчати японську мову з нуля онлайн, це за Вас теж робить школа.

При цьому в групі не більше 8 слухачів, часу і уваги викладача вистачить на всіх. Заняття тривають 60 хвилин і проходять двічі на тиждень. Встановити днi в розкладі можна самостійно, це може бути і будній день, і вихідний. У школі можна вивчити не тільки японську мову для початківців, тут ведуться онлайн-уроки для будь-якого рівня мови, включаючи просунутий.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону
(093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].
Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з японської мови. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: