Курс іспанської мови В1 ONLINE

  • групи з A2 до B1 рівня
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • 22 граматичних тем
  • 30 лексичних тем
  • 10 розмовних тем
  • 40 онлайн-уроки з викладачем в міні-групах

Курс іспаньскої мови до рівня B1 гарантує позбавлення від страху висловлювати думки іспанській! З нами Ви засвоїте основну лексику та граматику, що дозволить Вам розвиватись, подорожувати чи потрапити на високооплачувану роботу. Жодної зайвої інформації — лише справжні знання з результатом після кожного заняття!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
10200 грн
40
занять
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 22 липня 2024
Курс іспанської мови В1 ONLINE
Іспанська для школярів

Наші вчителі

  • Іспанська
  • Іспанська
Про компанію

Ви давно збиралися додати до свого резюме знання іспанської, але весь Ваш час «з'їдає» робота? Ви подивилися на карантині «Паперовий будинок» і підозрюєте, що в оригіналі він ще краще? Танцюєте танго і хочете бути ближче до захоплюючої культури? Чи збираєтеся якось відправитись подорожувати по Іспанії чи Латинській Америці, але непокоїтеся, що вчити іспанську мову з нуля до B1 в домашніх умовах доведеться до самої пенсії?

Є хороша новина: вчити мови в XXI столітті стало набагато простіше завдяки Інтернету. Вивчити іспанську мову до B1 не виходячи з дому допоможуть онлайн курси. 

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням іспанської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами іспанської? Запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

План уроків під час навчання:
Кожен урок проходить по красивих, цікавих презентаціях згідно міжнародних вимог!
1. Привітання іспанською - 5-10 хв
2. Повторення попереднього матеріалу - 10 хв
3. Нові слова - 10 хв
4. Нові конструкції / граматики - 10 хв
5. Практика нового матеріалу - 15 хв
6. Фінальний спікінг іспанською - 10 хв

Переваги онлайн школи іспанської мови

Перше, що Ви виграєте вивчаючи іспанську online - час. На жаль, у великому місті поїздка до мовної школи і назад може тривати довше самого заняття. Курси іспанської онлайн дозволяють студенту витратити на навчання рівно стільки часу, скільки займає сам урок. Ніяких пробок або метро в годину пік.

Друге - і це логічний наслідок першого - зручність. Вчити іспанську мову в домашніх умовах за чашкою улюбленого чаю набагато приємніше, ніж приїхавши в школу після робочого дня або лекцій у ВНЗ. Та й розклад простіше планувати, коли все, що Вам потрібно, щоб приступити до навчання - гаджет з доступом в Інтернет і надійний канал зв'язку.

А навіщо мені курси іспанської?

Спробувати вивчити іспанську мову з нуля до B1 онлайн Ви, зрозуміло, можете. І цілком можливо, у Вас все вийде. Питання в тому, скільки часу у Вас відніме навчання без допомоги фахівця і скільки зусиль Ви витратите.

В будь-якій мові є море тонкощів, про які Ви не дізнаєтеся без допомоги носія мови. Це і особливості вимови, і слововживання, за яким безпомилково впізнають чужого. А ще є нюанси граматики. І найголовніше: банальне розуміння того, за яку тему краще братися в першу чергу, а яка не підійде для новачка. Без викладача іспанська мова може стати для початківців справжнім онлайн випробуванням на міцність.

Курси іспанської мови онлайн в NewBrain

Школа NewBrain йде в ногу з вимогами часу і сучасним ритмом життя. Ми набираємо групи для всіх рівнів підготовки з нульового до C1. Заняття тривають по 60 хвилин і проходять два рази на тиждень у зручний для Вас час.

Більше подробиць Ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням іспанської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами іспанської? Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок з іспанської мови B1. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: