Курс іспанської мови ONLINE

  • різні групи від 0 до  C1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • доступ до відео-записів уроків
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Вам відомо, що майже вся Латинська Америка говорить іспанською? Тому, якщо Ви твердо вирішили змінити своє майбутнє і поїхати на роботу в Іспанію, Вам просто необхідно її вивчити. За рахунок того, що навчання іспанської мови проходить онлайн, вчитися з нами буде суцільним плюсом та шаленим досвідом. Ви заговорите краще, ніж носії іспанської.

1560 грн / 8 занять
4900 грн
24+4
28
бонусних
занять
9240 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 10 травня 2021
Английский
Іспанська ONLINE
О компании

Школа іноземних мов і розвитку NEW BRAIN запрошує на новий авторський курс испанского языка ONLINE! Вивчення іноземних мов за допомогою дистанційних можливостей інтернету стає все більш популярним. Багато наших студентів вже оцінили переваги такого навчання. Насичений графік сучасних людей, не залишає багато вільного часу на відвідування класів. У ритмі великого міста проблема відсутності часу відчувається особливо гостро. Але якщо не потрібно витрачати час на дорогу до школи іноземної мови, то навіть той, хто дуже зайнятий, зможе виділити час для уроку. Адже все, що потрібно, це час вільного часу, гарне інтернет-з'єднання і доступ до безкоштовної платформі Zoom. Також, якщо ви живете в невеликому місті і знайти хорошого викладача іспанської вам не вдається, то онлайн-навчання відкриває вам доступ до самим якісних освітніх послуг.

Всі викладачі онлайн курсу школи NEW BRAIN - досвідчені професіонали, які складаючи індивідуальну програму саме для вас, врахували всі ваші побажання і зможуть підтримати вас у вашому прагненні вивчити іспанську мову. Адже в дружній атмосфері і з підтримкою викладача онлайн запам'ятовувати нові слова і складні правила граматики легше і цікавіше!