Курс англійської мови для подорожей TRAVEL

  • групи з рівня 0 до A2
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • багато Speaking практики
  • 10 лексичних тем
  • авторська програма

Навчання на TRAVEL курсі позбавить Вас страху заговорити англійською мовою. На курсі Ви вивчите основну лексику та граматику, що дасть Вам розвиток та можливість подорожувати. Ніякої води - тільки реальні знання!

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 22 серпня 2022
Английский
Англійська для дорослих
О компании

Ви напевно чули, що можна заговорити англійською, і вас зрозуміють в будь-якій країні світу. Може, це перебільшення, але англійська мова для туристів - необхідність. Потрібно пройти контроль на митниці, доїхати до готелю і заселитися в номер, спілкуватися з людьми в музеях, магазинах, ресторанах, які ви будете відвідувати. Англійська для подорожі за кордон - нагальна потреба.

Який обсяг розмовної англійської потрібен для подорожей

В розмовну англійську для туристів входить десять лексичних тем, які максимально повно описують досвід подорожі в іншу країну, і базовий курс граматики. Вчити доведеться трохи: базовий активний словник мандрівника становить близько 500 слів.

Головне - не боятися заговорити. Це може бути складно: в школі нас вчать боятися помилок, так що часто люди обурюються на себе за будь-яке невірно спожите дієслово. Зрозуміло, в такій установці мало користі. Можливо, в деяких куточках Англії на вас і подивляться косо, якщо ви зробите помилку, але донести або отримати інформацію набагато важливіше, чи не так?

Як проходять заняття в мовній школі NewBrain?

В нашій школі впевнені, що англійська для подорожей доступна і для тих, хто вже освоїв основи, і для початківців. Цей курс викладають людям з рівнем знань від 0 до А2, так що підібрати групу для занять не складе труднощів. Уроки проходять двічі на тиждень.

В класі збирається максимум 8 чоловік: такий обсяг групи допомагає учням вільно спілкуватися між собою, а вчителю - стежити за всіма і коригувати помилки, якщо потрібно. Авторський курс з вивчення туристичного англійської розрахований на дорослу аудиторію, тому заняття проходять у другій половині дня і у вихідні.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Оберіть відповідь
Заповніть форму для запису на пробний