Курс розмовної англійської мови SPEAKING ONLINE

  • групи з рівня 0 до A2
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • 80% Speaking практики
  • доступ до відео-записів уроків
  • авторська Speaking програма

Англійська мова для дорослих - можливість вивчати мову комунікацій з нуля. На цьому онлайн курсі Ви засвоїте базу англійської мови з крутими викладачами та прокачаєте свій SPEAKING. Ніяких конспектів та зубрінь - тільки цікава подача матеріалу та практика.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 27 червня 2022
Английский
Англійська ONLINE
О компании

Вчитися говорити іноземною мовою в дорослому віці не тільки важко, а й страшно. Раптом у мене, такого розумного, не вийде? Та й часу мало для навчання. Якщо розмовна англійська вам все-таки потрібна, а їздити в школу немає сил і можливості, варто спробувати курси для початківців онлайн.

Наскільки ефективні онлайн уроки розмовної англійської?

Особливість роботи людського мозку в тому, що за сприйняття інформації та її відтворення відповідають різні ділянки мозку і види пам'яті. Чуємо ми набагато частіше, ніж говоримо, так що цей навик у більшості людей краще розвинений - активний мовний словник як мінімум в три рази менше пасивного для мовлення. Але прокачати "говоріння" нескладно: потрібно більше практики в безпечному середовищі, де ви не будете хвилюватися з приводу кожної помилки.

Онлайн курси розмовної англійської - ідеальний варіант. Говорити ви будете, сидячи в звичній обстановці, не тільки зі "всезнаючим" викладачем, але і з іншими учнями, які також помиляються. А заодно розширите свій словниковий запас, дізнаєтеся більше про граматику і знайдете нових друзів за інтересами.

Як проходить вивчення розмовної англійської онлайн в NewBrain

Заняття тривають по 60 хвилин і проходять двічі на тиждень . Набір йде в невеликі групи (до 8 осіб). Залежно від того, який ваш рівень, можна навчатися розмовній англійській з нуля або потрапити в онлайн-групу для тих, хто вже трохи знає мову (А1-А2). Вам знадобиться стабільний Інтернет, навушники з мікрофоном і програма для прийому відеодзвінків, встановлена на смартфоні, планшеті або комп'ютері.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.