Курс англійської мови для подорожей TRAVEL ONLINE

  • групи з рівня 0 до A2
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • 10 лексичних тем
  • доступ до відео-записів уроків
  • авторська Speaking програма

Онлайн TRAVEL курс англійської мови для дорослих націлений на учнів, які тільки почитають вчити англійську. Авторський курс складається тільки з основних термінів та граматик, з якими в рази легше буде подорожувати країнами.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 22 серпня 2022
Английский
Англійська ONLINE
О компании

З кожним роком подорожі за кордон стають все більш доступними. Багато хто вже встиг побувати в Європі, США, на Близькому і Далекому Сході, або хочаб планують це зробити. Само собою, майбутнім мандрівникам потрібні онлайн-курси англійської для туристів. Адже доведеться говорити з самими різними людьми: з перевіряючими в аеропорту і на митниці, з персоналом готелю або хостелу, з працівниками магазинів, ресторанів, музеїв, розважальних центрів, в транспорті, на вулицях... Так багато потрібно спланувати, так мало вільного часу. Але нічого страшного: весь обсяг англійської, необхідної для поїздки за кордон, можна вивчити онлайн.

Що входить в курс туристичної англійської?

Як показує практика, ті, хто знає англійську хоча б на рівні В1, здатний так-сяк порозумітися на митниці і в інших місцях. Гірше тим, хто взагалі не знає мову або смутно пам'ятає найпростіші лексичні теми, вивчені в школі.

Але не біда: у мовній школі NewBrain розроблений авторський курс вивчення англійської мови для подорожей, який підходить для рівнів знань від 0 до А2. На уроках вам дадуть всі необхідні мовні інструменти для того, щоб впевнено почувати себе в чужій країні. Це 10 лексичних тем, безпосередньо пов'язаних з подорожами, найуживаніші граматичні конструкції і багато розмовної практики.

Англійська мова для туристів онлайн в школі NewBrain

Для уроків вам знадобиться стабільний канал в Інтернеті, гарнітура або навушники + мікрофон, а також будь-який пристрій, на якому буде працювати Скайп (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон). Заняття проходять два рази на тиждень. Англійська для подорожей онлайн викладається в групах (до 8 осіб), щоб підсилити ефект мовної практики.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Оберіть відповідь
Заповніть форму для запису на пробний