Курс англійської мови для школярів до 17

  • різні групи від 0 до C1
  • багато Speaking практики
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • багатомовні вчителі
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Курс англійської мови для школярів направлений на те, щоб наздогнати шкільну программу або покращити рівень. Завдяки навчанню в NEW BRAIN Ви здивуєте не тільки викладачів школи, Ви ще й прокачаєте свою вимову.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 22 серпня 2022
Английский
Англійська для дітей
О компании

Іноземні мови - ключ до успіху. Вони відкривають світ і дають більше можливостей пізнавати нове. Та й кар'єру з ними будувати набагато простіше. У школі New Brain ми пропонуємо курси англійської для підлітків і учнів випускних класів. Наша програма розроблена з урахуванням інтересів і особливостей мислення підлітка, так що вивчення англійської мови перетворюється для школярів в активний і корисний вид відпочинку.

Англійська для школярів - це інструмент

Гарні оцінки в школі - це, безумовно, важливо, але в NewBrain ми виходимо з того, що іноземні мови потрібні для розвитку мозку. Наші курси англійської для школярів розвивають пам'ять учнів, прокачують пластичність їх мислення і комунікативні навички. Англійська для підлітка - це перш за все тренажер мислення, не гірше математики. До того ж, чим краще у вашої дитини з англійським, тим більше у нього можливостей просунутися у вивченні інших предметів. Адже не секрет, що курсів і навчальних програм на мові Шекспіра існує помітно більше, ніж українською або російською.

Найважливіше - говорити

Вивчення англійської в школі для підлітків часто обертається нудьгою і втратою інтересу до предмету. А все через увагу на теорію і правила. У NewBrain ми намагаємося присвячувати уроки практиці усного спілкування і живому взаємодії між студентами і викладачем. Теми ми обираємо цікаві нашим учням, актуальні і сучасні. Це дозволяє студентам ефективно нарощувати словниковий запас і вдосконалювати свої розмовні навички. А з умінням говорити і правила вивчити простіше.

І для початківців, і для просунутих

Англійська мова для сучасних школярів - один з ключових предметів при вступі до ВНЗ, але далеко не всім щастить в цьому відношенні зі школою. В NewBrain ми набираємо групи всіх рівнів від 0 до C1. Наші викладачі багатомовні, закохані в свою роботу і вміють зробити свої уроки по-справжньому захоплюючими. Ми віримо: якщо студенту цікаво, успіхів він або вона досягне швидше, і досвід нашої школи це повністю підтверджує. Навіть якщо ваша дитина в мовах зовсім початківець, англійська підліткам дається на заняттях в нашій школі легко.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Оберіть відповідь
Заповніть форму для запису на пробний