Курс англійської мови ЗНО ONLINE

  • інтенсивне навчання
  • 2 уроки на тиждень по 60/120хв
  • безкоштовні додаткові матеріали
  • група для зв’язку з Вчителем
  • авторська програма

На онлайн уроках з підготовки до ЗНО Ви нагадаєте усі граматичні конструкції, які не розуміли в школі. За рахунок нашої програми ще й Ви прокачаєте англійський та значно покращите словниковий запас.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 22 серпня 2022
Английский
Англійська ONLINE
О компании

В останні роки багато учнів старшої школи проходять курси англійської мови, щоб успішно здати ЗНО після 11 класу. Цей іспит безпосередньо впливає на вступ до ВНЗ, так що всі, кому небайдужий рівень своєї освіти, намагаються отримати високий бал.

На жаль, іноземна мова - не єдиний предмет, який доводиться здавати після закінчення школи, так що вільного часу практично не залишається. Щоденні поїздки в навчальні центри виснажують, тому школа NewBrain пропонує перенести підготовку до ЗНО з англійської в онлайн. Зручно сидячи за письмовим столом у своїй кімнаті, ви отримаєте ті ж знання, що і в класі, зате зможете заощадити час і сили для інших справ.

Як проходить підготовка до ЗНО з англійської мови онлайн

На онлайн-уроках учні в групах опрацьовують всі п'ять складових мови, які перевіряються на незалежному тестуванні:

  • аудіювання
  • читання
  • лист
  • лексика
  • граматика

Викладач не тільки детально розбирає завдання минулих років, а й поглиблює знання учнів з усіх тем, які так чи інакше будуть задіяні на іспиті. Після курсів ви більше будете знати про мистецтво, класичне та сучасне, зможете спілкуватися англійською з друзями, розповісти про свої захоплення і уподобаннях, відправитися в подорож і забути про мовний бар'єр.

Онлайн курси підготовки до ЗНО з англійської в школі NewBrain

Отримати на тестуванні відмінну оцінку допоможе авторська програма підготовки до іспиту з англійської онлайн. Ніякого нудного зубріння, все весело, динамічно і дуже доступно. Навчання йде в групах до 8 чоловік, заняття проходять двічі на тиждень і триває 60/120 хвилин. Крім того, ви отримуєте всі необхідні навчальні матеріали та доступ до записів пропущених уроків. Від вас буде потрібен тільки стабільний доступ в Інтернет, навушники з мікрофоном і комп'ютер/ноутбук/планшет.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Оберіть відповідь
Заповніть форму для запису на пробний