Курс ділової англійської мови BUSINESS ONLINE

  • групи з рівня 0 до A2
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • багато Speaking практики
  • BUSINESS лексика
  • доступ до відео-записів уроків

Онлайн BUSINESS курс з англійської мови підходить дорослим, що хочуть покращити англійську заради розвитку. Авторський курс складається з граматичних основ, важливої лексики, без якої неможливі жодні переговори з міжнарождними компаніями, та постійної практики.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 22 серпня 2022
Английский
Англійська ONLINE
О компании

Останнім часом для отримання престижної посади або розкрутки власної справи потрібно вміти говорити англійською. Причини цього цілком зрозумілі: все більше іноземних фірм відкривають свої представництва в Україні, а місцеві підприємства прагнуть знайти інвестиції і партнерів за кордоном. Закупівля матеріалів, консультування щодо проданих продуктів - список можна продовжувати нескінченно. А вивчити ділову англійську мову можна онлайн, сидячи вдома в зручному кріслі.

Що входить в бізнес-курс англійської мови онлайн?

На курсах в школі NewBrain упор робиться на мовній практиці. Але це далеко не все, що можна отримати, навчаючись діловому спілкуванню англійською онлайн.У вас з'явиться можливість:

  • поповнити свій лексичний запас специфічним діловим сленгом
  • дізнатися більше про ділові переговори англійською
  • розібратися з основними граматичними правилами< /li>
  • швидко підняти свій рівень знань

Який рівень англійської потрібен, щоб потрапити на курс?

Ми працюємо як з новачками, так і з тими, хто вже трохи знає ділову англійську: онлайн-курси призначені для дорослих з рівнем володіння мовою 0-А2.

Як швидко я почну говорити?

На подолання мовного бар'єру потрібно близько місяця. Щоб повноцінно вести бізнес англійською, онлайн курси потрібно відвідувати 3-4 місяці. Якщо ви зовсім не знайомі з мовою, варто розраховувати на більший термін навчання. Уроки проходять двічі на тиждень і тривають годину. Заняття ведуться в міні-групах до 8 чоловік.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Оберіть відповідь
Заповніть форму для запису на пробний