Курс французької мови для школярів

  • різні групи від 0 до C1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • до 8 студентів в групі
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

Хочете щоб Ваша дитина заворила французькою, але не впевнені в державній школі? В нашій школі Ваша дитина дізнається багато нового, отримає круту базу навчання, та й взагалі, прокачається як особистість. Запишіться на безкоштовний пробний урок і переконайтесь!

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Курс французької мови для школярів
Французька для школярів

Наші вчителі

  • Французька
  • Французька
  • Французька

Відгуки

  • Французька
Про компанію

Вивчення французької мови для дітей з нуля дуже корисно. Не вірите? Наведемо простий приклад. Люди, які вивчають англійську розраховуючи на те, що вона відкриє всі двері, можуть сильно здивуватися, побувавши там, де англійців не люблять.

Наприклад, Франція - країна приваблива в усіх відношеннях, тут приємно вчитися, жити і працювати, та й просто побувати в якості туриста. Але французи люблять свою мову і не вважають, що англійська - рівноцінна йому заміна. Так що, якщо ви хочете відкрити для дитини всю Європу і прискорити розвиток його естетичних почуттів - ласкаво просимо в школу французької мови для дітей.

Чи є дітям користь від французької?

Зацікавити дитину вивченням мов - мрія багатьох батьків, і французька з цим справляється куди краще, ніж англійська. По-перше, курси французької мов для дітей простіші і легші завдяки простій граматиці. Крім того, правила читання в цій мові дуже прості, а пам'ять в юному віці працює відмінно. Дітям не складає труднощів вивчити складні для дорослих нюанси: відмінювання дієслів, роди іменників, систему рахунку. Вони дуже швидко напрацьовують словниковий запас, необхідний для вільної бесіди.

По-друге, французька мова для дітей - це вікно в світ їх захоплень. Мода, кулінарія, живопис, музика, медицина, наукові дослідження - ось далеко не повний список тем, які дитина може розкрити більш повно, занурившись у чарівний світ Франції та її багатої культури. Так що з цієї точки зору вивчення французької мови для дітей - можливість трансформувати дитяче хобі в улюблену роботу.

Нарешті, дуже корисна французька для дошкільнят: вона розвиває логічне і просторове мислення, а також почуття прекрасного.

Чому NewBrain?

Мовна школа NewBrain - це можливість вивчити мову поряд з будинком, не витрачаючи надто багато часу на дорогу. А ще ми працюємо з різними віковими групами, добре вивчили специфіку кожного віку і робимо акцент на різні методики навчання.

Французька для малюків викладається в ігровій формі, дитина на заняттях не втомлюється, а розважається і отримує нові знання. Основні зусилля вчителя спрямовані на формування правильної вимови і розвитку мови.

Французька мова школярам включає навчання граматиці, читанню та письму, але акцент як і раніше на мовну практику. А французький для підлітків може стати повноцінною підготовкою до вступу до вищої школи або університету в будь-який франкомовній країні.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням французської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами французської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: