Курс іспанської мови для школярів

  • різні групи від 0 до C1
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • можливість навчання на вихідних
  • до 8 студентів в групі
  • БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок

А Ви знали, що іспанська мова вважається однією з найбільш мелодійних мов у світі? Знаючи цю мову Ви легко зможете заговорити німецькою, французькою чи італійською. Іспанська розвиває слух, пам'ять і тренує сприйняття швидкого мовлення. Для школярів це поки найкраща мова як іноземна.

2360 грн
8
занять
4 тижні навчання
17640 грн
72
заняття
повний курс
Запис на пробне заняття відбувається в телеграм чаті
Записатися
Найближчий старт 27 травня 2024
Курс іспанської мови для школярів
Іспанська для школярів

Наші вчителі

  • Іспанська
  • Іспанська
Про компанію

Наш мозок влаштований таким чином, що іноземні мови куди легше засвоюються в дитячому або підлітковому віці. Навіть зовсім незвична іспанська мова для малюків представляє куди менше складнощів, ніж для їхніх батьків.

Вірно і зворотнє: вивчення мов в дитинстві спрощує засвоєння нових знань в дорослому віці. Курси іспанської для дітей послужать їм хорошу службу згодом, навіть якщо самою мовою вони будуть користуватися лише зрідка в подорожах.

Навіщо іспанська мова школярам

Чи актуальна іспанська для підлітків, запитаєте ви? Адже зараз в центрі уваги англійська та мови Південної Азії. Англійська - це важливо, але в сучасному світі володіти нею - приблизно те ж саме, що вміти читати і писати. Обов'язкова програма. У німецьких і французьких гімназіях вже в середніх класах вчать мінімум дві іноземні.

Вивчення іспанської мови для дітей стане прекрасним містком до освоєння інших мов, в тому числі і азіатських. Справа тут в особливостях усного іспанського. Через необхідність чітко артикулювати голосні звуки і високій швидкості мови, характерної для іспанської, у дитини виробляється слухова пам'ять і звичка легко знімати складну інформацію аудиально.

Це стане в нагоді і при вивченні китайської, так і просто на лекціях в університеті. А завдяки граматиці, мало схожою на англійську, іспанська мова стане підмогою для ваших дітей при вивченні з нуля німецької або французької. Основи іспанського при цьому досить прості і для дошкільнят.

Іспанська мова для дітей в NewBrain

Наша школа пропонує уроки іспанської мови для дітей в будні і вихідні. Заняття проходять в невеликих групах до 8 чоловік, які формуються в залежності від рівня підготовки учня. Наші викладачі закохані в мову і вміють заразити цією захопленістю своїх учнів.

Заняття проходять в ігровій формі, цікаво і жваво. На них ваша дитина відкриє для себе світ багатовікової іспанської культури, заведе нових друзів і «прокачає» свої навички вивчення мов. Цілком можливо, що вищу освіту вона захоче отримати саме на іспанській. Набір в групи здійснюється щомісяця.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону (093) 276 74 24 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням іспанської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами іспанської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: