Курс розмовної англійської мови SPEAKING

  • групи з рівня 0 до A2
  • 2 уроки на тиждень по 60 хв
  • 80% Speaking практики
  • 10 лексичних тем
  • авторська програма

SPEAKING курс з англійської мови підійде людям, які все розуміють, але не можуть заговорити. Цей авторський курс дає більше можливості практикуватися, не перебуваючи в середовищі англійської мови.

1960 грн / 8 занять
6300 грн
24+4
28
бонусних
занять
11480 грн
48+8
56
бонусних
занять
Найближчий старт 22 серпня 2022
Английский
Англійська для дорослих
О компании

Вільно говорити англійською мріє майже кожен, але далеко не всі знають, що заважає подолати мовний бар'єр. Можливість говорити іноземною мовою - така ж навичка, як читання або письмо, і вона вимагає розвитку.

На думку вчених, в пам'яті у будь-якої людини паралельно зберігаються два словника - активний і пасивний. Пасивний - сума всіх слів, значення яких ви розумієте, а в активний входять тільки ті поняття, про які ви здатні говорити. За слухання і за розмову відповідають різні ділянки мозку, і навчитися переключатися між ними - одне із завдань, які вирішують курси розмовної англійської.

Чи складно навчитися говорити в дорослому віці?

Вважається, що вільно говорити іноземною мовою без акценту можна навчитися тільки в дитинстві, а дорослим це вже не під силу. Зате дорослі набагато швидше здатні освоїти розмовну англійську з нуля: у них є логічне розуміння там, де дітям доведеться обходитися механічним заучуванням. На створення корисного досвіду йде 3-4 тижні, так що перший місяць - найважливіший. Далі йде закріплення. Час, який на це потрібен, у кожного свій.

Авторська програма з вивчення розмовної англійської

Уроки розмовної англійської в мовній школі NewBrain - відмінний спосіб розширити свій активний словник і прибрати психологічні блоки, які не дають вільно говорити. Заняття проходять в невеликих групах (6-8 чоловік). У цьому курсі ми викладаємо розмовну англійську для початківців: рівень 0-А2. Заняття проходять двічі на тиждень і тривають по годині, причому 80% часу на уроках приділяється розмовним практикам.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту newbrain.com.ua@gmail.com.

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням англійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами англійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

Оберіть відповідь
Заповніть форму для запису на пробний