Англійська

5
Причин вивчити мову
  • Англійська в 21 столітті - універсальна мова комунікацій.
  • Отримати грінкарту і змінити життя.
  • Найпопулярніші фільми та американські серіали дивитися без озвучки.
  • Можливість вступу до Гарварду і жити в кайф.
  • Подорожувати світом і заводити нові знайомства.
мова Англійська
Англійська для дітей
Английский язык
Курси
Англійська для дорослих
Английский язык
Курси
Англійська ONLINE
Английский язык
Курси
О компании

NEW BRAIN - школа англійської мови

Школа іноземних мов і розвитку NEW BRAIN запрошує Вас на курси англійської мови. Навчання у нас - це "прокачування" свого мозку, постійна підтримка учнів викладачами, нові знайомства в групі і постійний фідбек від вчителів англійської мови. У нас Ви знайдете курси на будь-який рівень знань: курси англійської для початківців та для профі. Вивчення англійської мови в нашому центрі англійської мови допоможе вам з нуля дійти до крутого розмовного рівня. Ми впевнені на всі сто відсотків, що абсолютно кожен, незалежно від віку, місця проживання або роду занять може стати поліглотом або володіти мовою на рівні носія - і ми це доведемо. З викладачами, які володіють 3-4а іноземними мовами і роками практики роботи з різними учнями всіх вікових груп, навчання англійській мові дорослих і дітей стане найприємнішим і ефективним заняттям, завдяки вишуканій програмі занять англійської, професіоналізму та самовіддачі наших вчителів.

Курси англійської мови

Школа NEW BRAIN впевнена, що курси англійської мови мають бути цікавими і захоплюючими, активними і веселими, саме тому ми підібрали для наших учнів цікаву програму навчання з іграми, інтерактивними картами, розвиваючими вправами і "плюшками". В нашій школі іноземних мов і розвитку особистості NEW BRAIN Ви не тільки відчуйте себе вільно, але і знайдете нові знайомства з однодумцями, які так само, як і ви, будуть активно рости і розвиватися. Для вивчення англійської мови у нас немає обмежень або перешкод. Тільки міні-групи для дошкільнят, школярів, студентів і дорослих, в яких кожен учасник матиме індивідуальний підхід і постійну підтримку з боку викладача.

Так само, ми пропонуємо своїм учням додаткові матеріали кожен урок, що дозволить їм краще засвоїти і закріпити вивчений матеріал і краще застосувати його на практиці. В нашій школі англійської мови націлені на результат учнів. Ми віримо, що на наших курсах англійської мови Ви прокачаєте свій рівень і нарешті заговорите як носій.