Італійська для дітей

Наші вчителі

  • Італійська
  • Італійська
Про компанію

Вивчення італійської мови для дітей можна порівняти з навчанням читанню або плавання. Безумовно, можна обійтися без цього, але скільки можливостей в майбутньому може втратити людина, яка не володіє італійською?

З якого віку починати вчити італійську?

будь-якого. В ідеалі, з самого раннього. Однак, оптимальний вік для початку вивчення залежить від індивідуальних особливостей дитини та методики навчання.Діти на ранніх етапах розвитку мають набагато більшу здатність до вивчення мов, оскільки їх мозки ще формуються і здатні засвоювати нову інформацію легко та природно.Раннє вивчення мови допомагає дітям активно розвивати мовленнєві навички, а також розуміння і використання іноземної мови у повсякденному житті. 

Навіщо потрібні курси англійської для дітей, якщо є Інтернет?

Вивчення іноземної мови сприяє розвитку когнітивних функцій, таких як увага, пам'ять, логічне мислення та творчість. Вивчення італійської мови відкриває дітям новий світ італійської культури, традицій, мистецтва, музики та літератури. Також знання італійської мови може стати важливою конкурентною перевагою в майбутньому при виборі професії, особливо у галузях туризму, готельного бізнесу, дипломатії, міжнародних відносин та інших сферах, де італійська мова може бути корисною.

Чому вчити італийську в NewBrain?

Тому що ми любимо мови і намагаємося заразити своїм захопленням студентів. Наша школа пропонує уроки італийської мови для дітей різного віку, і до кожної групи ми намагаємося знайти свій підхід. Ми робимо наголос не на зубріння, а на інтенсивне спілкування в групі і ігрові форми навчання. Групи вивчення італійської мови у нас є для дітей всіх рівнів підготовки з нуля до С1.

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням італійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами італійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: