Італійська для дорослих

Наші вчителі

  • Італійська
  • Італійська
Про компанію

Освоєння італійської мови розкриє перед вами широкі можливості для особистого та професійного зростання. Ви будете насолоджуватися спілкуванням з місцевими жителями, подорожами без мовних перепон та зможете збагатити ваше резюме.

Що робить вивчення італійської мови настільки важливим?

Наш курс італійської мови для дорослих буде корисним вже під час вашої першої поїздки до Італії. А якщо ви професіонал у своїй галузі, вивчення італійської мови відкриє для вас додаткові можливості для кар'єрного росту в Європі. Навіть якщо ви не маєте наміру виїжджати за межі своєї країни, вивчення італійської мови може бути цікавим і корисним процесом. 

Курси італийської мови для дорослих в NewBrain

Навчання італійської для дорослих базується на спеціальній програмі, яка пройшла перевірку роками і гарантує успішні результати. Ви зможете позбутися страху перед спілкуванням, оскільки комунікаційний бар'єр не буде перешкодою, а ваші знайомі захоплено оцінять ваш прогрес. Ми з нетерпінням чекаємо вас на наших заняттях!

Більше подробиць ви зможете дізнатися безпосередньо зв'язавшись з нами по телефону 0633857826 (Viber), 0931928096 або написавши нам на пошту [email protected].

Хочете розвіяти всі страхи перед вивченням італійської мови або ознайомитися ближче з нашими курсами італійської? Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок. Зареєструватися можна за цим посиланням або безпосередньо зв'язавшись з нами.

telegram
Оберіть відповідь
Для того щоб дізнатися результат, заповніть Ваші дані: